J. Embiido šou už Atlanto: išplėštas pratęsimas ir žvėriškas dvigubas dviženklis

Net 40 taškų įmetęs Joelis Embiidas vedė į pergalę „Philadelphia 76ers“ (24/12) ekipą, kuri savo aikštelėje po pratęsimo 131:123 (26:34, 26:27, 32:28, 34:29, 13:5) palaužė šiuo metu tarp lyderių besirikiuojančią „Utah Jazz“ (27/9) komandą.

J.Embiidas vedė savo komandą į pergalę.<br>Scanpix nuotr.

Mar 4, 2021, 7:53 AM

Pagrindiniu „76ers“ pergalės kalviu tapęs J.Embiidas ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tolimą metimą ir išlyginęs skaičius švieslentėje išplėšė pratęsimą.

Jo metu sėkmingiau pasirodę aikštelės šeimininkai nesuteikė daug vilčių savo varžovams.

Iš viso Filadelfijos klubo lyderis per 40 minučių įmetė 40 taškų (12/22 dvit., 2/5 trit., 10/13 baud. metim.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 40, Tobiasas Harrisas 22, Benas Simmonsas 17, Sethas Curry 14.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 33, Bojanas Bogdanovičius ir Mike'as Conley po 18, Joe Inglesas 16.