Nauja karjeros žymė: D. Sirvydis pelnė pirmąjį savo tašką NBA

Deividas Sirvydis pelnė savo pirmąjį tašką NBA lygoje, o jo atstovaujama „Detroit Pistons“ (10/25) išvykoje 129:105 (43:37, 26:23, 29:20, 31:25) pranoko „Toronto Raptors“ (17/18) krepšininkus.

D.Sirvydis pelnė savo pirmuosius taškus NBA.<br>V.Skaraičio nuotr.

Mar 4, 2021, 7:05 AM, atnaujinta Mar 4, 2021, 7:14 AM

Tai buvo vos penktasis kartas, kai 20 metų lietuvis sulaukė šanso išbėgti ant parketo.

Iš viso D.Sirvydis per 3 minutes įmetė 1 tašką (0/1 trit., 1/2 baud. metim.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Gynėjas aikštelėje pasirodė dvikovos pabaigoje, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.

Nuo antrojo kėlinio į iniciatyvą į savo rankas perėmusi „Pistons“ antroje rungtynių pusėje neleido savo varžovams pirmauti nė karto.

Viso ketvirtojo ketvirčio metu svečių pranašumas nebuvo mažesnis nei 15 taškų.

„Raptors“: Normanas Powellas 36, Kyle'as Lowry 21, Chrisas Boucheris 18.

„Pistons“: Wayne'as Ellingtonas 25, Sabenas Lee ir Rodney McGruderis po 20, Sviatoslavas Mychailiukas 17.