Po sensacingo pralaimėjimo „Chimki“ ekipai „Real“ atsigriebė mače su „Zenit“

Eurolygoje startavo 28-asis turas – tai antrieji taip vadinamos sunkiosios savaitės mačai. Karališkasis Madrido „Real“ klubas šią savaitę viešėjo Rusijoje ir ketvirtadienį varžėsi su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu. Po sensacingo pralaimėjimo Maskvos srities „Chimki“ ekipai ispanai šiaip ne taip išnešė sveiką kailį iš Sankt Peterburgo ir įveikė šeimininkus 75:71 (24:13, 14:16, 14:29, 23:13).

Madrido „Real“ ekipa.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 4, 2021, 6:57 PM, atnaujinta Mar 4, 2021, 9:45 PM

Madrido nuotaikos prieš šią dvikovą buvo itin blogos – antradienį ispanai įsigudrino pralaimėti Maskvos srities „Chimki“ ekipai 77:78, kuri nutraukė net 17 pralaimėjimų seriją.

Apskritai, „Real“ yra patekusi į savotišką duobę, pralaimėjusi 3 pastaruosius mačus iš penkių. Liūdniausia, kad be „Zenit“ pergalę per tą atkarpą Madrido krepšininkai iškovojo prieš Kauno „Žalgirį“ 70:58.

Dvikova Sankt Peterburge karališkąjam klubui prasidėjo sėkmingai: svečiai atitrūko ir išlaikė dviženklę persvarą iki antrojo kėlinio pabaigos, o po jo pirmavo 38:29.

Tačiau trečiame ketvirtyje „Real“ išgyveno tikrą pragarą – šeimininkai per tris minutes išlygino rezultatą 41:41, pabėgo ir jau prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:52.

Vis dėlto „Real“ atrado galimybių perlaužti įvykių eigą, pasivijo „Zenit“ 70:69 ir per paskutinę minutę įtvirtino savo pergalę.

Po savojo nesėkmių ruožo atsigaunantis „Zenit“ praėjusiame ture įveikė Berlyno ALBA 87:71.

Šiame mače dėl traumos nežaidė rusams atstovaujantis Artūras Gudaitis.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 14, Billy Baronas 12, Alexas Poythressas 11, Mateušas Ponitka 10.

„Real“: Walteris Tavaresas 16, Gabrielis Deckas 15, Carlosas Alocenas 8, Nicolasas Laprovittola 7.