Sėkmingas D. Sabonio žaidimas nublanko prieš NBA rekordą pagerinusio T.J. McConnello pasirodymą

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (16/18) nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. „Pacers“ išvykoje 114:111 (28:28, 23:33, 31:29, 32:21) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ (14/22) krepšininkus.

D.Sabonis įmetė 18 taškų.<br>Scanpix nuotr.

Mar 4, 2021, 6:37 AM, atnaujinta Mar 4, 2021, 6:38 AM

Naudingai žaidęs D.Sabonis buvo vienas iš pagrindinių Indianos klubo pergalės kalvių.

Lietuvis per 38 ant parketo praleistas minutes įmetė 18 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

24-erių lietuvis buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose.

Pergalingų rungtynių metu D.Sabonio komandos draugas T.J. McConnellas įsirašė savo pavardę į NBA metraščius.

185 cm ūgio gynėjas pirmoje rungtynių pusėje perėmė net 9 kamuolius – to nebuvo pavykę padaryti jokiam kitam krepšininkui per visą lygos istoriją.

Iš viso 28-erių krepšininkas dvikovos metu iš perėmė 10 kamuolių.

Didžiąją dalį dvikovos „Pacers“ buvo atsiliekančios komandos vaidmenyje. Vis dėlto svečiams rungtynių eigą į savo pusę perlaužti pavyko ketvirtajame kėlinyje.

Trečiojo ketvirčio metu „Cavaliers“ dar džiaugėsi 19 taškų pranašumu, tačiau sėkmingai sužaista antroji mačo pusė leido „Pacers“ nutraukti keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 32, Deanas Wade'as ir Jarrettas Allenas po 17, Darius Garlandas 16.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29, Domantas Sabonis 18, T.J. McConnellas 16, Dougas McDermottas 12.