Po „Barcelona“ pergalės – 45-ojo gimtadienio tortas Šarui ir vakaronė restorane su artimaisiais

Šarūnas Jasikevičius penktadienį šventė 45-ąjį gimtadienį, o jį vainikavo po pergalingų Eurolygos rungtynių restorane surengta vakaronė su artimaisiais ir draugais.

Š.Jasikevičiui sukako 45-eri.<br> Instagramo nuotr.

Mar 6, 2021, 10:29 PM, atnaujinta Mar 6, 2021, 11:05 PM

Šaro treniruojamos „Barcelona“ ekipos žaidėjai įteikė dovaną strategui ir aikštėje, kai namie 71:57 (25:4, 8:22, 17:19, 19:12) palaužė Vitorijos „Baskonia“. Jau atrodė, jog po pirmojo kėlinio mačo baigtis aiški – katalonai leido svečiams įmesti 4 taškus, o po 10 minučių pirmavo 21 taško skirtumu – 25:4.

Tačiau baskai neišsigando šalto dušo ir jau trečiame kėlinyje rezultatas tapo 40:40. Vis dėlto katalonai neleido šėlti varžovams ir susikūrė reikiamą persvarą ir iškovojo dar vieną svarbią pergalę.

Po rungtynių Š.Jasikevičių pasveikino ir klubo darbuotojai, įteikę tortą, o šventė tęsėsi restorane.

Joje dalyvavo ir trenerio brolis Vytenis, taip pat Š.Jasikevičiaus asistentu „Barcelona“ klube dirbantis Lietuvos rinktinės treneris Darius Maskoliūnas su šeima, kitas asistentas Tomas Masiulis su šeima.

„45!“ – taip nuotraukas instagrame trumpai pakomentavo pats Šaras.