Šaras švenčia: „Barcelona“ po įspūdingos kovos patiesė „Real“

Šarūnas Jasikevičius su šypsena spaudė ranką Pablo Laso, kai lietuvio vadovaujama „Barcelona“ (21/8) ketvirtadienio vakarą po įspūdingos kovos palaužė Madrido „Real“ (17/12) klubą – 81:76 (24:19, 17:19, 16:16, 24:22).

Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 11, 2021, 10:01 PM, atnaujinta Mar 12, 2021, 6:20 AM

Nuo pirmųjų dvikovos minučių vyko atkakli ir intensyvi kova, o priekyje buvo tai viena tai kita komanda. Vis dėlto rungtynių ritmą greičiau perėmė svečiai iš Katalonijos, kurie po pirmojo kėlinio turėjo pranašumą – 24:19.

Vaizdas nesikeitė ir antrajame kėlinyje, o po ilgosios pertraukos ekipos daugiau dėmesio ėmė skirti gynybai.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms „Barcelona“ klubo pranašumą iki keturių taškų padidino Nikola Mirotičius – 75:71.

Šeimininkai atsakė vienu baudos metimu, o „Barcelona“ dar labiau padidino savo galimybes laimėti, kai puikias rungtynes žaidęs Pierre Oriola sudrebino „Real“ krepšį galingu dėjimu – 77:72.

Per likusį laiką abi komandos taikliai realizavo baudas, tačiau „Barcelona“ vis dėlto sugebėjo išlaikyti turėtą pranašumą, tad šventė 21-ąją pergalę sezone.

„Real“: Walteris Tavaresas 16 (11 atk. kam.), Gabrielis Deckas 17, Alberto Abalde 11.

„Barcelona“: Pierre Oriola 18 (6 atk. kam.), Nikola Mirotičius 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nickas Calathesas 11.