Į rungtynes sugrįžusi „Pieno Žvaigždžių“ komanda palaužė „CBet“ krepšininkus

Šeštadienį vykusioje Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje Prienų „CBet“ (9/15) krepšininkai namie po atkaklio kovos 71:76 (25:18, 16:16, 16:26, 14:16) nusileido Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ (9/14) komandai.

Pasvalio ,,Pieno žvaigždės".<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 20, 2021, 6:58 PM, atnaujinta Mar 20, 2021, 7:50 PM

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Nepaisant 12 per kėlinį pelnytų Tomo Lekūno taškų, „CBet“ sugebėjo susikurti 7 taškų persvarą (25:18).

Antrojo kėlinio pradžioje po taiklių E.Želionio ir Jahenns-Ley Manigato tritaškių svečiai priartėjo 25:27, tačiau ketvirčio pabaigoje 9 iš eilės taškus pelnė Justinas Jogminas ir namų komanda vėl pirmavo 7 taškais (41:34).

Trečiąjį kėlinį taip pat gerai pradėjo, kaip ir antrąjį pabaigė „CBet“ komanda, kuri per pirmąsias keturias minutes sugebėjo padidinti pranašumą iki 15 taškų (54:39). Tačiau „Pieno Žvaigždės“ nepasidavė. Įjungę aukštesnę persvarą pasvaliečiai laimėjo atkarpą 19:3 ir po trečiojo kėlinio ne tik panaikino deficitą, bet ir į paskutinįjį ketvirtį keliavo su 3 taškų pranašumu.

Ketvirtajame kėlinyje tarp ekipų vyko atkali kova. Abi komandos sunkiai rinko taškus. Iki rungtynių pabaigos kiek daugiau nei 1 min. taiklus E.Dimšos dvitaškis išlygino rungtynių rezultatą, bet T.Lekūnas sugebėjo išprovokuoti pražangą ir jam pataikius abu baudos metimus svečiai išsiveržė į priekį 2 taškų skirtumu (73:71). „CBet“ per likusį laiką užpulti nepavyko ir todėl turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Pasvalio komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 23 taškų pelnęs Tomas Lekūnas.

Prienų ekipoje rezultatyviausias buco E.Dimša susirnkęs 12 taškų.

Pasvalio komanda prieš šią pergalę buvo patyrusi du pralaimėjimus iš eilės.

Šios rungtynės buvo trečiasis šių komandų susitikimas šiame sezone. Pirmąją dvikovą Prienų klubas namie pralaimėjo rezultatu 96:99 , o antrajame mače išvykoje „Pieno Žvaigždžių“ pranašumą pripažino 89:104.

„CBet“: Egidijus Dimša 14, Dominykas Domarkas (1/7 trit., 7 rez. perd.), Einaras Tubutis (5 atk. kam., 5 kld.) ir Justinas Jogminas – po 11, Ignas Sargiūnas (1/5 trit.) ir Mindaugas Sušinskas – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 23 (9 atk. kam., 9 išpr. praž., 28 n.b.), Paulius Petrilevičius 14, Jahennsas Manigat 13, Stevenas Haney 8, Edgaras Želionis 7 (7 atk. kam.).

„Nauja diena“: kada JAV ginklai pasieks Ukrainą?