Visas rungtynes grįžti bandę Kėdainių krepšininkai krito prieš „Dzūkiją“

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje Alytaus „Dzūkija“ (8/15) namuose 87:76 (29:20, 24:25, 20:19, 14:12) įveikė prieš Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7/18) krepšininkus.

Alytaus „Dzūkija“.<br>Gintaro

2021-03-20 20:24, atnaujinta 2021-03-21 09:26

Pirmajame kėlinyje Alytaus klubą į priekį vedė net 17 taškų pelnęs Giedrius Staniulius. Dzūkai užtikrintai žaidė puolime ir po pirmojo kėlinio susikūrė 9 taškų pranašumą (29:20).

Antrajame kėlinyje „Nevėžio-Optibet“ komandoje tritaškį pataikė Julius Kazakauskas, po jo taškus pelnė Sedrickas Barefieldas ir Julius Jucikas ir rezultatas sumažėjo iki 31-27. Tačiau du tritaškius per kėlinį pataikė Kristupas Žemaitis, taip pat taškų pridėjo G.Staniulius ir po dviejų kėlinių svečiams pavyko priartėti tik 1 tašku (53:45).

Trečiajame kėlinyje taip pat vyko atkakli kova ir po jo vėl 9 taškų pranašumą turėjo šeimininkai.

Vis dėlto ketvirtąjį kėlinį užtikrintai sužaidė „Dzūkijos“ krepšininkai, kurie šventė pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus

Alytaus komandoje rezultatyviausiai žaidė Giedrius Staniulis surinkęs 27 taškus.

Kėdainių komandoje išsiskyrė Sedrickas Barefieldas pelnęs 17 taškų.

Tai buvo jau trečiosios šių klubų rungtynės šiame šiame sezone. Abejas rungtynes iki šių taip pat laimėjo alytiškiai. Jie pirmosios išvykoje pergalę šventė rezultatu 82:78 o antrosiose namie 80:74.

„Dzūkija“: G. Staniulis 27 (4 atk. kam.), K. Žemaitis 29 (9 rez. perd.), Paulo Marinelli ir Matas Jucikas po 9, A. Jomantas 8 (18 naud. bal.).

„Nevėžis-Optibet“: S. Barefieldas 17, J. Jucikas 16. Rafaelis Freira Luzas 15.