NBA naktyje pergales šventė favoritai, tačiau čempionams teko paplušėti

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį NBA pirmenybėse buvo sužaistos vos trejos rungtynės. Visose iš jų triumfavo favoritais laikyti klubai.

NBA čempionai šventė sunkią pergalę namuose.<br>Scanpix nuotr.

Mar 29, 2021, 7:48 AM, atnaujinta Mar 29, 2021, 7:50 AM

Denver Nuggets“ (28/18) savo aikštelėje 126:102 (31:35, 34:20, 32:24, 29:23) įveikė „Atlanta Hawks“ (23/23) krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė JaMychalas Greenas, kuris įmetė 20 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.) bei atkovojo 7 kamuolius.

Serbų milžinas Nikola Jokičius prie „Nuggets“ pergalės prisidėjo įmesdamas 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit.), atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 8 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkai dvikovą į savo pusę perlaužė antroje antrojo kėlinio dalyje, kai įgijo dviženklį pranašumą. Į ilgąją pertrauką Denverio klubas išėjo ilsėtis pirmaudamas 65:55.

Antroje dvikovos dalyje „Nuggets“ dar labiau didino atotrūkį nuo savo varžovų, kuris laikui bėgant išaugo į triuškinančią persvarą.

„Nuggets“: JaMychalas Greenas 20, Jamalas Murray 17, Nikola Jokičius 16 , Michaelas Porteris 15.

„Hawks“: Trae Youngas 21, Danilo Gallinari 14, Johnas Collinsas 11, Clintas Capela 10.

Be savo lyderių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso rungtyniaujanti „Los Angeles Lakers“ (30/17) išliko pergalių kelyje.

NBA čempionai savo aikštelėje 96:93 (22:21, 22:18, 25:30, 27:24) palaužė „Orlando Magic“ (15/31) ekipą.

Rezultatyviausiai „Lakers“ ekipoje sužaidė legionierius Dennisas Schroderis, kuris pasižymėjo 24 taškais (6/11 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud. metim.), 5 atkovotais kamuoliais bei 6 rezultatyviais perdavimais.

„Magic“ gretose rezultatyviausias buvo Dwayne'as Baconas. Jis savo komandai pridėjo 26 taškus (7/13 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud. metim.) bei 8 atkovotus kamuolius.

„Lakers“: Dennisas Schroderis 24, Kyle'as Kuzma 21, Montrezlas Harrellas 18, Marcas Gasolis 7.

„Magic“: Dwayne'as Baconas 26, Chuma Okeke 14, Mo Bamba 11, R.J. Hamptonas 10.