Įspūdingai žaidę du lietuviai nenukalė pergalės „Lokomotiv“ – ekipa baigė pasirodymą Europos taurėje

Varžybų sistema lėmė, kad dėl galimybės kovoti Europos taurės finalo ketverto varžybose varžėsi du Rusijos klubai – Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio vedamas Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Kazanės „Uniks“.

Mindaugas Kuzminskas<br>lokobasket.com nuotr.

2021-03-31 21:44

Po dviejų mačų rezultatas buvo 1:1 ir trečiadienį ekipos žaidė lemiamą akistatą – išvykoje Krasnodaro atstovai 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido „Uniks“ ir baigė pasirodymą tarptautinėje arenoje.

Sunkiose ir klampiose rungtynėse likus grumtis 1 min. po Nigelo Williamso-Gosso baudų metimu ir dvitaškių „Lokomotiv“ priartėjo iki 76:77.

Kai jau „Uniks“ buvo priekyje 80:76, M.Kuzminskas įmetė du taškus ir tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Krasnodaro krepšininkai.

Puikų mačą sužaidė M.Kuzminskas, kuris per 35 minutes surinko dvigubą dviženklį – 19 taškų (3/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 10/12 baudų metimų), atkovojo 11 ir perėmė bei prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Jam sėkmingai talkino Mantas Kalnietis, kuris buvo arčiausiai ties trigubu dviženkliu – per 32 minute pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/1 baudos metimo) atkovojo 8 ir prarado 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Kazanės ekipa pusfinalyje susitiks su Italijos Bolonijos „Virtus“.

„Uniks“: Jamaras Smithas 19 (3/5 tritaškių), Okaro White‘as (7 atk. kam.) ir Jordanas Morganas (9 atk. kam.) po 17, Johnas Brownas 10 (5 atk. kam.), Johnas Hollandas 7.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 22 (5 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 19 (10 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 9 (8 rez. perd.), Mantas Kalnietis 8 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).