Serialo verta drama: „Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis krito prieš „Bayern“

Kauno „Žalgirio“ (16/17) krepšininkai ketvirtadienį Eurolygoje po serialo vertos rungtynių pabaigos nusileido Miuncheno „Bayern“ (20/15) klubui 70:71 (22:21, 14:16, 18:20, 16:14).

P.Garino.<br> zalgiris.lt nuotr.
 Serialo verta drama: „Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis krito prieš „Bayern“.<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2021-04-01 21:09, atnaujinta 2021-04-02 00:06

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, nors pirmuosius taškus pelnė Joffrey Lauvergne'as, spurtu atsakė „Bayern“ 4:2.

Vėliau ekipos keitėsi taikliais metimais, o aikštėje pasirodęs Lukas Lekavičius pelnė 7 taškus, tad jo dėka „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio turėjo taško persvarą – 22:21.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė. Komandos taip pat keitėsi taikliais metimais. „Žalgirio“ gretose prabildavo vis daugiau žaidėjų, tolimą metimą pataikė ir Karolis Lukošiūnas, tiesa, Vladimiro Lučičiaus vedama ekipa po dviejų kėlinių turėjo vieno taško persvarą 37:36.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos ėmė labiau strigti puolime, vis dėlto vaizdas aikštėje nesikeitė. Komandos žaidė taškas į tašką, o po trijų kėlinių trapų trijų taškų pranašumą turėjo „Bayern“ – 57:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Bayern“ pradėjo didinti tempą, o tai šeimininkams leido susikrauti 7 taškų persvarą 63:56. Tačiau į tai penkiais taškais atsakė Th.Walkupas, maža to, netrukus kauniečiai susikrovė trijų taškų persvarą 70:67.

Vis dėlto lemiama ataka priklausė šeimininkams, kurią nutraukė kamuolį išmušęs N.Hayesas.

Teisėjai iš pradžių atidavė kamuolį „Žalgiriui“, tačiau po peržiūros jis vėl atiteko „Bayern“. Iki kėlinio pabaigos buvo likusios tik 3 sek., o vokiečiai turėjo taško deficitą (69:70).

Kamuolį priėmė serbas V.Lučičius, prieš kurį taisykles pažeidė N.Hayesas. Serbas sumetė abi baudas, taip išvesdamas vokiečius į priekį – 71:70.

Tiesa, „Žalgiriui“ dar buvo likusios 2 sek., tačiau per jas nieko nuveikti nepavyko.

Ši pergalė vokiečiams atvėrė duris į Eurolygos atrintamąsias. Kauniečiai į jas patekti nebeturėjo vilčių dar iki šio mačo.

„Žalgiris“: T.Walkupas 16, N.Hayesas 12 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 12 (6 atk. kam.), L.Lekavičius 10 (5 rez. perd.), M.Grigonis 5 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 5, K.Lukošiūnas 4, R.Jokubaitis 4, M.Gebenas 2 (5 atk. kam.)“ P.Garino 0.

„Bayern“: V.Lučičius 13, J.Reynoldsas 12, N.Weileris-Babbas 11.