Sezono rekordą pakartojęs J. Valančiūnas nusvilo sparnus: prancūzų milžinas įgrūdo kamuolį per lietuvį

„Memphis Grizzlies“ (22/23) ir ten rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas patyrė apmaudžią nesėkmę namuose. „Grizliai“ po atkaklios kovos 107:111 (28:29, 21:28, 27:18, 31:36) turėjo pripažinti „Utah Jazz“ (36/11) krepšininkų pranašumą.

J.Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2021, 6:56 AM, atnaujinta Apr 1, 2021, 7:02 AM

Aikštelės šeimininkų neišgelbėjo ir sezono rekordą pakartojęs J.Valančiūnas.

28-erių 213 cm ūgio milžinas iš Lietuvos per 32 minutes įmetė 16 taškų (8/17 dvit.), atkovojo 14 ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Penkis kartus per rungtynes savo komandos draugams asistuodamas lietuvis pakartojo geriausią šio sezono asmeninį pasiekimą.

Vis dėlto galingą dvigubą dviženklį ir sezono rekordo pakartojimą aptemdė ne itin malonus epizodas.

Jutoje rungtyniaujantis ilgarankis 216 cm ūgio vidurio puolėjas Rudy Gobertas sukūrė įspūdingiausią dvikovos momentą, kai ataką užbaigė galingu dėjimu per J.Vanalnčiūną.

Vis dėlto nepaisant galingo dėjimo prancūzas nublanko prieš lietuvį.

R.Gobertas per 36 minutes įmetė 8 taškus (3/6 dvit., 2/7 baud. metim.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Visos dvikovos metu vyko itin atkakli kova, tačiau pirmaujančios komandos vaidmenyje „Grizzlies“ buvo tik kartą – trečiojo ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai pirmavo 76:75.

Ketvirtajame ketvirtyje aikštės šeimininkai laikėsi netoli savo varžovų, bet iki pat dvikovos pabaigos kėlinio pradžioje susigrąžintą persvarą išsaugojusi „Jazz“ iškovojo 36-ąją pergalę šiame sezone.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36, Kyle'as Andersonas 18, Dillonas Brooksas 17, Jonas Valančiūnas 16.

„Jazz“: Mike'as Conley 26, Jordanas Clarksonas 24, Bojanas Bogdanovičius 23, Joe Inglesas 10.