Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Valencia“ palaužė Berlyno ALBA ir išlaikė šansus patekti į kitą etapą

Penktadienį Eurolygos 33-ojo turo metu ispanų „Valencia“ (18/15) išvykoje 90:86 palaužė Berlyno ALBA (11/22) krepšininkus. Pergalė svečiams leidžia išlaikyti šansus patekti į ketvirtfinalio etapą.

„Valencia“.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Apr 2, 2021, 8:00 PM, atnaujinta Apr 2, 2021, 11:06 PM

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai. Spaudimo šiame sezone nebejaučiantis Vokietijos klubas pirmajame kėlinyje lengvai rinko taškus ir kėlinį laimėjo 26:13.

Visgi nuo antrojo kėlinio pradėjo grįžti į rungtynes. Tritaškius pradėjusi pataikyti Valensijos komanda pelnė 29 taškus.

Galiausiai svarbiausią spurtą „Valencia“ surengė ketvirtajame kėlinyje. Klemeno Prepeličiaus vedami ispanai kėlinį laimėjo 26:16 ir šventė labai svarbią pergalę.

,,Valencia" gretose rezultatyviausiai žaidė būtent Klemenas Prepeličius surinkęs 24 taškus.

ALBA ekipoje naudingiausias buvo Marcusas Erikssonas su 17 taškų.

Eurolygoje likus tik vienam reguliariojo sezono turui, „Valencia“ privalės laimėti rungtynes ir sulaukti palankių rezultatų kitose mačuose.

Tai buvo  antroji šių ekipų akistata šiame sezone. Pirmąsias rungtynes namie 92:100 turėjo pripažinti ALBA pranašumą.

ALBA: Marcusas Erikssonas 17 (4/5 tritaškių), Simone'as Fontecchio 16, Peytonas Siva, Johannesas Thiemannas ir Benas Lammersas po 9.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 24 (5/7 tritaškių), Nikola Kaliničius 17, Derrickas Williamsas 15.