Savo įspūdingą seriją tęsiantis J. Valančiūnas „Grizzlies“ padėjo apraminti ir įsibėgėjusius NBA vicečempionus

Dillonas Brooksas pelnė 28 taškus, pataikęs net 10 metimų iš 16, savo eilinį dvigubą dviženklį pridėjo įspūdingai žaidžiantis Jonas Valančiūnas, o „Memphis Grizzlies“ klubas antradienį nutraukė dar vieną „Miami Heat“ pergalių seriją, susitvarkęs su šeimininkais 124:112 (37:34, 26:23, 33:32, 28:23). NBA vicečempionai buvo įsibėgėję ir savo sąskaitoje turėjo net penkias pergales iš eilės.

Jonas Valančiūnas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Apr 7, 2021, 6:48 AM, atnaujinta Apr 7, 2021, 8:41 AM

Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo 20 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių, Kyle'as Andersonas aikštę paliko turėdamas 19 taškų, o „Grizzlies“ iškovojo jau trečią pergalę iš eilės ir dabar sąskaitoje turi 25 laimėjimus bei 23 nesėkmes.

28-erių Lietuvos vidurio puolėjui tai buvo net vienuoliktasis iš eilės dvigubas dviženklis, o per 43 žaistas rungtynes šį sezoną jis net 35 sykius paliko aikštę su dviem dviženkliais skaičiais savo sąskaitoje.

Maža to – lietuvis jau 17 kartą iš eilės paliko areną surinkęs dešimt ir daugiau kamuolių po krepšiais.

Memfio ekipa laimėjo visus keturis kėlinius, o ketvirtame ketvirtyje sužaidus keturias minutes spurtavo 13:5 ir atitrūko 109:94, nors prieš tai buvo priekyje vos 96:91.

Rezultatyviausias „Grizzlies“ krepšininkas Ja Morantas šįkart tenkinosi 10 taškų. Pirmame kėlinyje Morantas pataikė vos vieną metimą, tačiau įpusėjus mačui J.Valančiūno ir K.Andersono pastangomis „Grizzles“ pirmavo 63:57.

Mūsų šalies krepšininkas vien tik per pirmąjį kėlinį pelnė 15 taškų.

Šeimininkams Jimmy Butleris surinko 28 taškus (10/14 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Jimmy Butleris 28 (10/14 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Tyleris Herro 19, Bamas Adebayo 18 (9/14 dvit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Victoras Oladipo 16 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 14, Goranas Dragičius 9.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 28, Jonas Valančiūnas 20, Kyle'as Andersonas 19 (4/5 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Desmondas Bane'as 15, Xavieras Tillmanas 11, Ja Morantas 10.