NBA naktis: be D. Sabonio liekančios „Pacers“ taškų lenktynės ir pergalingas K. Duranto sugrįžimas

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA pirmenybėse buvo sužaistos devynerios rungtynės. Vieneriose iš jų be traumą patyrusio Domanto Sabonio rungtyniavusi „Indiana Pacers“ (23/27) savo aikštėje 141:137 (35:31, 42:25, 32:38, 32:43) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (13/39) krepšininkus.

Indianos klubas šventė pergalę namuose.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-04-08 07:27, atnaujinta 2021-04-08 09:17

„Pacers“ į pergalę vedė Aaronas Holiday, kuris įmetė 22 taškus (2/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud. metim.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose be D.Sabonio taip pat nerungtyniavo Malcolmas Brogdonas bei Mylesas Turneris.

Dviženkliu pranašumu ketvirtajame kėlinyje pirmavęs Indianos klubas ėmė barstyti savo persvarą, o likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė tik trys taškai 128:125.

Vis dėlto varžovų šturmą atlaikiusi „Pacers“ lemiamą smūgį „Timberwolves“ sudavė po taiklaus tolimo T.J. McConnello metimo.

„Pacers“: Aaronas Holiday 22, Justinas Holiday 21, T.J. McConnellas 19, Carisas LeVertas 18, JaKarras Sampsonas 16.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32, Anthony Edwardsas 27, Ricky Rubio ir D'Angelo Russellas po 17.

Kitose rungtynėse po beveik dviejų mėnesių pertraukos ant parketo vėl žengė traumą išsigydęs „Brooklyn Nets“ (36/16) lyderis Kevinas Durantas.

32-ejų puolėjo atstovaujama „Nets“ ekipa 139:111 (36:33, 43:26, 36:23, 24:29) pasismagino prieš „New Orleans Pelicans“ (22/29) krepšininkus.

Į rikiuotę sugrįžęs K.Durantas prie aikštės šeimininkų pergalės prisidėjo per 19 minučių įmesdamas 17 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ į priekį šovė nuo pat rungtynių pradžios – antrajame kėlinyje komandas jau skyrė 20 taškų skirtumas. Po pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus. Bruklino klubas ir toliau dominavo puolime bei iškovojo užtikrintą pergalę.

„Nets“: Kyrie Irvingas 24, LaMarcusas Aldridge'as 22, Kevinas Durantas 17, Joe Harrisas 14, Chrisas Chiozza 12.

„Pelicans“: Ericas Bledsoe 26, Zionas Williamsonas 16, Lonzo Ballas 15, Isaiah Thomasas ir Jaxsonas Hayesas po 11.