Ties trigubo dviženklio riba balansavęs D. Sabonis tapo vienu pagrindiniu „Pacers“ pergalės kalviu

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (26/28) ekipa grįžo į pergalių kelią.

D.Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dviženkliu.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

2021-04-15 06:31, atnaujinta 2021-04-15 07:45

Indianos klubas išvykoje 132:124 (33:24, 42:31, 31:39, 26:30) susitvarkė su „Houston Rockets“ (14/41) krepšininkais.

Nugalėtojų gretose vėl spindėjo eilinį dvigubą dviženklį surinkęs D.Sabonis.

211 cm ūgio lietuvis per 37 ant parketo praleistas minutes įmetė 22 taškus (10/15 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud. metim.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nuo dvikovos pradžios į priekį įsiveržusi „Pacers“ Vakarų konferencijos autsaideriams neleido pirmauti nė karto.

Antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovę svečiai neleido suabejoti savo žaidimu iki pat finalinės dvikovos sirenos.

Tai buvo ketvirtoji Indianos klubo pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes.

„Rockets“: Johnas Wallas 31, Kelly Olynykas ir Christianas Woodas po 25, Kevinas Porteris 19.

„Pacers“: Carisas LeVertas 27, Malcolmas Brogdonas 23, Domantas Sabonis 22, Jeremy Lambas 18, T.J. McConnellas 12.