Lieka lentelės dugne: „Juventus“ po ilgosios pertraukos sulaužė „Nevėžį“

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai (8/22) išvykoje 92:73 (25:22, 25:24, 23:11, 23:12) nusileido Utenos „Juventus“ (20/10) ekipai.

„Juventus“ įžaidėjas V.Kariniauskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-04-17 17:11, atnaujinta 2021-04-17 19:25

Po pergalės „Juventus“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, neilgam, nes savo 30-ąsias rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ žais sekmadienį su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Pralaimėjimą patyręs „Nevėžis“ lieka absoliučiais LKL autsaideriais.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova. Tačiau „Juventus“ nerado būdų apsiginti nuo kėdainiečių atakų. Domantas Vilys pelnė 9 taškus per ketvirtį ir per kėlinį svečiams pavyko susikurti 3 taškų pranašumą – 25:22.

Antrajame kėlinyje ir toliau puolime sėkmingai žaidė „Nevėžio“ krepšininkai, kurie po dar dviejų D.Vilio taškų bei pridėto baudos metimo išsiveržė 37:29. Tačiau iš karto „Juventus“ atsakė atkarpa 8:0 – iš eilės taškus pelnė Žygimantas Skučas, Mindaugas Kupšas ir Vaidas Kariniaukas ir rezultatas tapo lygus 37:37. Kėlinio pabaigoje su sirena tritaškį sugebėjo įmesti Julius Kazakauskas ir Mariaus Kiltinavičiaus ekipa prieš ilgąją pertrauką išsiveržė 50:46.

Antrojoje rungtynių pusėje Žydrūno Urbono auklėtiniai rado būdų apsiginti. Sustabdžiusi Kėdainių komandos lyderius „Juventus“ sparčiai vijosi varžovus ir po Igno Vilio dvitaškio persvėrė rezultatą 55:54. Vėliau šeimininkams taškus rinko V.Kariniauskas ir M.Kupšas ir po trečiojo kėlinio turėjo susikūrę 8 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje neiškeitė. Uteniškiai tik didino persvarą ir rungtynių pabaigoje džiaugėsi pergale be didesnio vargo.

Tai buvo jau ketvirtoji komandų akistata šiame sezone ir visuose mačuose pergalę šventė „Juventus“. Pirmajame susitikime, Utenos ekipa pergalę namie šventė 83:76, antrajame mače sutriuškino 87:70 komandą, o trečiajame 99:81.

„Juventus“ į pergalę vedė Vytautas Šulskis pelnęs 22 taškus.

„Nevėžio“ gretose labiausiai išsiskyrė D.Vilys ir Sedrickas Barefieldas.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 22, Mindaugas Kupšas 18 (6/7 dvit., 6/6 baud. met., 24 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas 14 (9 rez. perd.), Žygimantas Skučas 11, Ignas Vaitkus 10 taškų.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys (4/6 dvit., 2/7 trit., 19 naud. bal.) ir Sedrickas Barefieldas po 18, Arielis Hukporti 14, Abramo Canka 9 taškai.