Be T. Sedekersio žaidusiai „Baskonia“ neužteko įspūdingą atkarpą sukūrusio R. Giedraičio

Sekmadienį Ispanijos ACB lygos rungtynėse lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (22-9) savo namų arenoje 83:94 (25:18, 21:24, 12:32, 25:20) nusileido Burgoso „CB Miraflores“ (19-11) ekipai.

R.Giedraitis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2021, 8:56 PM

Tada Sedekerskis šį kartą baskams nepadėjo, tačiau Rokas Giedraitis buvo labai rezultatyvus.

Pastarasis lietuvis per 32 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 2 kamuolius bei buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose.

200 cm. ūgio krepšininkas ypač gerai pradėjo susitikimą. R.Giedraitis sužaidė įspūdingą atkarpą per kurią sumetė 11 taškų be varžovų atsako ir po pirmojo kėlinio savo komandai sukūrė 7 taškų pranašumą.

Galiausiai jo komanda nesugebėjo išlaikyti persvaros trečiajame kėlinyje, kurį pralošė net 12:32 ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„CB Miraflores“ į priekį vedė vienintelis rezultatyviau už lietuvį pasirodęs Dejanas Kravičius, kurs įmetė 20 taškų.