Ketvirtajame kėlinyje užsikūręs „Lietkabelis“ nugalėjo „Pieno žvaigždes“

Panevėžio „Lietkabelio“ (20/10) komanda galingai pradėjo ketvirtą kėlinį ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) namų rungtynėse 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (12/18).

Panevėžio „Lietkabelis“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

lkl.lt

Apr 18, 2021, 8:18 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 11:46 PM

Tai „Lietkabeliui“ jau ketvirtoji pergalė prieš pasvaliečius šį sezoną.

„Lietkabelio“ startas buvo geresnis (24:16), bet jis nieko negarantavo. „Pieno žvaigždės“ jau kėlinio pabaigoje paleido tritaškių seriją ir atsiliko tik 26:27. Svečiai ėmė iniciatyvą į savo rankas (33:29), kol galiausiai įgavo dviženklę persvarą – 44:34.

Vytenis Lipkevičius, Kyle’as Vinalesas ir Paulius Valinskas surengė spurtą, po kurio „Lietkabelis“ priartėjo prie varžovų (46:47), o po didžiosios pertraukos virė labai atkakli kova.

Rezultatas buvo išsilyginęs (64:64), bet pasvališkiai pranašumą susigrąžino – 69:67. Tiesa, jau greitai jis vėl sviro panevėžiečių naudai, kai iš toli pataikė Margiris Normantas, dvitaškį pataikė ir Gytis Masiulis – 76:69. Galiausiai „Lietkabelis“ įspūdingai ėmė kontroliuoti situaciją ir pelnė jau 16 taškų paeiliui, kai tuo tarpu „Pieno žvaigždės“ iki pat penktos paskutinio kėlinio minutės išgyveno taškų badą – 83:72. Tai buvo esminis rungtynių lūžis, po kurio „Lietkabelis“ pergalės neatidavė.

Panevėžiečiams ši pergalė liedo išlikti trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje dėl kurios su jais konkuruoja Utenos „Juventus“. Trečioji vieta leistų potencialiai pusfinalyje išvengti kaktomušos su Kauno „Žalgirio“ komanda.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 25 (10/12 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Valinskas 20, Kyle’as Vinalesas (9 rez. perd., 6 kld., 5 per. kam.) ir Panagiotis Kalaitzakis (6 atk. kam.) – po 13, Vytenis Lipkevičius ir Džordže Gagičius – po 8.

„Pieno žvaigždės“: Edgaras Želionis 19 (10 atk. kam.), Yannickas Franke 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Petrilevičius ir Tomas Lekūnas (4/8 trit.) – po 16, Karolis Giedraitis 9.