„CBet“ po dramatiškos kovos palaužė „Šiaulių“ krepšininkus

Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Prienų „CBet“ (12/18) namie 90:89 (30:18, 16:23, 23:27, 20:31) palaužė „Šiaulių“ (10/19) komandą

Prienų „CBet“.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Apr 18, 2021, 6:09 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 6:36 PM

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, per kurį jiems pavyko susikurti dviženklį pranašumą – 30:18. Visgi per antrąjį ir trečiąjį kėlinį „Šiaulių“ žaidėjaio sugebėjo atkovoti skirtumą ir į paskutiniąją dalį žengė turėdami tik 1 taško deficito (68:69)

Ketvirtajame kėlinyje nei viena komanda taip pat negalėjo susikurti didesnio pranašumo, todėl nugalėtojai sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Iki pabaigos likus 3 min. E.Fridrikssonas įmetė du taškus ir „Šiauliai“ 87:84 išsiveržė į priekį. Tačiau prieniškiai svarbiausiu momentu sužaidė atkarpą 6:0 ir likus mažiau nei ir minutei persvėrė rungtynes į savo pusę (90:89). Svečiai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Andy Van Vlieto metimo skriejo pro šalį.

Abi komandos į šią dvikovą žengė iškovojusios po keturias pergales iš eilės ir pastaruoju metu demonstruodamos ypač gerą formą, kurią atsinešė ir į šias rungtynes.

„CBet“ po pergalės įsitvirtinto šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Antano Sireikos auklėtiniai lieka septinti.

Tai buvo jau ketvirtasis šių ekipų susitikimas šiame sezone. Pirmąją dvikovą namie 94:87 laimėjo prieniškiai, antrosiose rungtynėse 95:86 savo namuose šventė šiauliečiai, o trečiajame mače 105:99 išvykoje ir vėl pergale džiaugėsi Manto Šerniaus auklėtiniai.

Prienų komandoje rezultatyviausiai pasirodė Martynas Pacevičius pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Arminas Urbutis, kuris surinko 22 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

„CBet“: M. Sušinskas 20, E., M. Pacevičius 16, Tubutis 15.

„Šiauliai“: A. Urbutis 22, M. Lukauskis 18, E. Fridriksson 16.