Įvykių virtinė Vašingtone: R. Westbrooko trigubas dviženklis ir neįgaliojo vežimėlyje atsidūręs naujokas S. Curry šaudė pro šalį

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA buvo sužaista 12 rungtynių. Vieneriose iš jų „Washington Wizards“ (25/33) iškovojo pergalę įvykių kupinoje dvikovoje.

Deni Avdija antrajame kėlinyje patyrė skaudžią traumą.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2021, 8:14 AM

JAV sostinės klubas namuose 118:114 (38:20, 22:38, 26:35, 32:21) įveikė „Golden State Warriors“ (29/30) krepšininkus.

Dar ketvirtojo kėlinio viduryje „Warriors“ džiaugėsi dviženkliu pranašumu, tačiau aikštelės šeimininkai vos per keletą minučių priartėjo prie savo varžovų ir po taiklaus Davio Bertanio tolimo metimo persvėrė rezultatą – 110:108.

Nervų karu virtusiose paskutinėse dvikovos akimirkose kiek pranašesni buvo „Wizards“ krepšininkai. Tiesa, svečiai turėjo puikią galimybę išlyginti skaičius švieslentėje, tačiau atsiradusiu šansu nepasinaudojo Andrew Wigginsas, kuris nepataikė metimo iš po krepšio.

Šioje dvikovoje su rimtomis problemomis metant iš toli susidūrė „Golden State Warriors“ lyderis Stephenas Curry, kuris pataikė vos 2 tritaškius iš 14 bandymų.

Gynėjas iš viso įmetė 18 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Wizards“ gretose naudingiausiai sužaidė Bradley Bealas, kuris pelnė 29 taškus. Trigubu dviženkliu pasižymėjo Russellas Westbrookas, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Vis dėlto nugalėtojų džiaugsmą aptemdė nemalonus įvykis antrajame kėlinyje, kai „Wizards“ komandos naujokas Deni Avdija susižeidė čiurną ir aikštę paliko neįgaliojo vėžimėlio pagalba.

„Wizards“: Bradley Bealas 29, Danielis Gaffordas ir Davis Bertans po 19, Raulis Neto 18.

„Warriors“: Kelly Oubre 24, Jordanas Poole'as 22, Kentas Bazemore'as 19, Stephenas Curry 18, Andrew Wigginsas 14.