Startuoja atsakomieji Eurolygos „Top 8“ mūšiai – kas žengs dar vieną žingsnį link finalinio ketverto?

Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtoja „Barcelona“ penktadienį mėgins revanšuotis prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

K.Pangosas.<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2021, 2:26 PM

Šarūno Jasikevičiaus ir lietuviško štabo treniruojama „Barcelona“ netikėtai suklupo pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse – namie Rusijos komandai, kuri pirmajame etape buvo tik aštunta, nusileido 74:76.

Svečiai užtemdė „Barcelona“ žvaigždę Nikolą Mirotičių, kuris surinko vos 4 naudingumo balus. Rusijos ekipą į priekį vedė buvęs „Barcelona“, Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Kevinas Pangosas. Jis atseikėjo varžovams 19 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, sukaupė net 33 naudingumo balus. „Zenit“ Katalonijos klubą įveikė antrą kartą šį sezoną.

Šiose rungtynėse čiurnos traumą patyrė „Zenit“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis. Jis per 9 minutes spėjo įmesti 5 taškus. Penktadienį jis aikštėje nepasirodys.

Labai atkakli dvikova vyko ir Milane, kur vietos „Armani“ tik paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę išplėšė pergalę prieš Miuncheno „Bayern“ 79:78. Šioje akistatoje šeimininkai likvidavo 19 taškų oponentų pranašumą. Ketvirtadienį Italijoje bus žaidžiamas antrasis serijos iki trijų pergalių mačas.

Penktadienį Maskvos CSKA susitiks su Stambulo „Fenerbahce“. Pirmajame mūšyje 92:76 triumfavo Rusijos čempionai, nors po trijų ketvirčių dar priekyje dviem taškais buvo svečiai.

„Fenerbahce“ puolėjas Edgaras Ulanovas nerungtyniavo dėl traumos. Dėl koronaviruso ar traumų Turkijos ekipai negali padėti būrys žaidėjų, tarp jų ir vienas lyderių Janas Vesely.

Ketvirtadienį antrą kartą santykius aiškinsis Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“. Pirmajame susitikime tiesiog dominavo Turkijos klubas – 90:63. Nors po dviejų ketvirčių Turkijos komanda pirmavo tik 4 taškais.