NBA naktis: dar viena K. Porzingio trauma ir A. Daviso sugrįžimas

NBA čempionate naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vėl spindėjo slovėnas Luka Dončičius, o jo vedamas „Dalllas Mavericks“ (32/26) namuose nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (35/24) ekipą 115:110 (31:26, 31:25, 32:39, 21:20).

K.Porzingis vėl patyrė traumą.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2021, 10:57 AM, atnaujinta Apr 23, 2021, 11:28 AM

Šeimininkų ekipos lyderis L.Dončičius per 36 min. pelnė 30 taškų (6/12 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 9/11 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šios rungtynės nesėkmingai susiklostė „Mavericks“ latviui Kristapui Porzingiui, kuris trečiajame kėlinyje kovodamas dėl kamuolio nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė dešinės kojos čiurną.

25 metų 221 cm ūgio puolėjas aikštę paliko šlubuodamas ir į negrįžo.

Iki traumos ji pelnė 19 taškų.

K.Porzingis anksčiau turėjo ne viena traumą – jam buvo operuoti abiejų kojų keliai.

Tuo metu „Lakers“ gretose po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos pirmąkart rungtyniavo Anthony Davisas, kuris buvo patyręs blauzdos raumens traumą.

Krepšininkas žaidė 16 minučių ir pelnė 4 taškus bei atkovojo 4 kamuolius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (6/12 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 9/11 baudų, 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Kristapas Porzingis 19 (5/10 dvitaškių, 6/7 baudų, 6 atk. kam.), Joshas Richardsonas 13, Willie Cauley-Steinas 11.

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 29, Dennis Schroderis 25 (13 rez. perd.), Andre Drummondas (19 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 14.