Neišgelbėjo ir J. Vesely: „Fenerbahce“ sutriuškinusi CSKA – Eurolygos finalinio ketverto dalyvė

Maskvos CSKA klubas pateko į Eurolygos finalinį ketvertą. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai trečiadienį Stambule pranoko „Fenerbahce“ 85:68 (17:24, 27:15, 27:11, 14:18) ir ketvirtfinalio serijoją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

Turkams nebėra kur trauktis: „Fenerbahce“ – CSKA.<br>Zuma press/schanpix.com nuotr.

Apr 28, 2021, 8:47 PM, atnaujinta Apr 28, 2021, 11:03 PM

Šeimininkai gerai pradėjo dvikovą, kontroliavo rungtynes 24:17, tačiau viskas labai greitai pasikeitė.

CSKA ėmė didinti tempą ir greitai perėmė iniciatyvą, o po trijų kėlinių jau turėjo dviženklį pranašumą – 71:50.

Lemiamo ketvirčio metu liko tik formalumai. Turkų negelbėjo į aikštę po traumos grįžęs čekas Janas Vesely, kuris mače pelnė 8 taškus. Tiesa, pastarasis už kalbas su teisėjais trečiajame kėlinyje gavo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės bei mačą baigė anksčiau laiko.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 22 (6/10 dvit., 3/5 trit.), Marko Guduričius 10, Janas Vesely 8.

CSKA: Willas Clyburnas 34 (7 atk. kam., 38 naud. balai), Iffe Lundbergas 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud. balai), Johannesas Voigtmannas 11 (6 atk. kam.).