Po pergalės prieš „Pieno žvaigždes“ M. Schilleris prakalbo apie tinkamu metu padarytas korekcijas

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį užsitikrino pirmąją vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Žalgiriečiai namuose 107:83 (24:26, 23:17, 37:13, 23:27) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

M.Schilleris.<br>G.Bitvinsko nuotr.
M.Schilleris.<br>G.Šiupario nuotr.
M.Schilleris.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 30, 2021, 10:17 PM

Nors šalies čempionai pergalę iškovojo užtikrintu pranašumu, tačiau per pirmus du kėliniui svečiai laikėsi arti savo varžovų. Į ilgąją pertrauką „Žalgiris“ išėjo pirmaudamas 47:43.

Po šios dvikovos Kauno klubo strategas užsiminė, kad ilgosios pertraukos metu komanda padarė reikiamus pakeitimus ir antroje dvikovos dalyje pasinaudojo savo pranašumais.

„Sveikinu komandą su pergalę. Ypač gerai sužaidėme trečiąjį kėlinį. Pirmoje rungtynių pusėje turėjome problemų gynyboje, tačiau padarėme reikiamas korekcijas. Linkiu sėkmės „Pieno žvaigždžių“ komandai sėkmės kovoje dėl atkrintamųjų varžybų“, – teigė M.Schilleris.

Krepšinio specialistas iš Austrijos taip pat užsiminė, kad nepaistant garantuotos pirmosios vietos turnyrinėje lentelėje jis dar nėra apsisprendęs dėl žaidėjų rotacijos likusių akistatų metu. likusias ketverias reguliaraus sezono rungtynes

„Pažiūrėsime. Norime pajusti ritmą prieš atkrintamąsias varžybas, kad būtume gerai pasiruošę. Spręsime, kaip per šias ketverias rungtynes turėsime tai padaryti“, – samprotavo „Žalgirio“ strategas.

Artimiausias rungtynes Kauno ekipa žais sekmadienį namuose prieš Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkus.