„Pieno žvaigždžių“ agonija tęsiasi: Pasvalyje per paskutinį ketvirtį subyrėjo ir prieš „CBet“ ekipą

LKL čempionato rungtynėse sekmadienį Pasvalyje „Pieno žvaigždės“ (12/22) namuose 79:85 (16:18, 24:23, 26:21, 13:23) pralaimėjo Prienų „CBet“ (14/20) ekipai ir patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.

Pasvalio komanda išgyvena nesėkmių ruožą.<br>G.Šiupario nuotr.

lkl.lt

May 2, 2021, 4:40 PM, atnaujinta May 2, 2021, 8:14 PM

Prienų komanda parodė charakterį, surengė puikią atkarpą ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei. Įnirtinga dvikova prasidėjo nuo pirmų minučių. Nors prieš mačą favoritais buvo laikyti „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, tačiau svečiai iš Prienų nuo pat pradžių neigė prognozes.

Po atkaklios pirmos rungtynių pusės Gediminas Petrauskas ir jo auklėtiniai savo atsilikimą (40:41) grindė suteiktais antraisiais šansais varžovams, tačiau ir po ilgosios pertraukos šeimininkams sunkiai sekėsi atitverti savo priešininkus.

Atkakli dvikova tęsėsi iki paskutinės minutės, o lemiamą atkarpą geriau sužaidę Prienų komandos žaidėjai šventė pergalę 85:79.

Rungtynėse kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai pralaimėjo 25:40.

Puikias dar vienas rungtynes Prienų komandoje sužaidė ir į pergalę savo komandą vedė Emmanuelis Lecomte'as.

Gynėjas iš viso pelnė 27 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 22 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Yannickas Franke 20, Jahennsas Manigatas 17, Branko Mirkovičius 14.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte'as 27, Mindaugas Sušinskas 17, Ignas Sargiūnas 11.

Iki sekmadienio komandas skyrė tik viena pergalė, tad šis mačas gali turėti didelės svarbos galutinei reguliarojo sezono rikiuotei.

Iki šio mačo Pasvalio komanda buvo pralaimėjusi ketverias rungtynes.

Penktadienį abi ekipos žaidė svečiuose su lyderiais Kauno „Žalgiriu“ bei Vilniaus „Rytu“ ir patyrė triuškinamus pralaimėjimus.

„Nauja diena“: kokias pratybas šiemet rengs Lietuvos kariuomenė?