Lyg NBA žvaigždžių rungtynėse: Oklahomoje – rekordiniai „Pacers“ puolimo skaičiai ir sugrįžusio D. Sabonio trigubas dviženklis

NBA čempionate naktį iš šeštadienio į sekmadienį Domantas Sabonis sugrįžo į aikštę po dviejų savaičių pertraukos, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (30/33) komanda svečiuose įspūdingai nušlavė „Oklahoma City Thunder“ (21/43) ekipą net 152:95 (42:29, 40:17, 44:24, 26:25).

D.Sabonis surinko trigubą dviženklį.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 2, 2021, 7:52 AM, atnaujinta May 2, 2021, 8:16 AM

Lyg NBA žvaigždžių rungtynėse žaidusi „Pacers“ komanda pagerino klubo rezultatyvumo rekordą.

Ankstesnis geriausias puolimo rezultatas buvo 150 taškų, kuriuos 1982 m. komanda pelnė per rungtynes svečiuose su „Denver Nuggets“.

24-erių D.Sabonis per 30 min. pelnė 26 taškus (8/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 19 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir padarė 5 klaidas.

Trigubą dviženklį lietuvis surinko trečią kartą šį sezoną ir 11 sykį per karjerą.

Jam tai buvo pirmosios rungtynės per dvi savaites, nes puolėjas gydėsi nugaros skausmus.

14 rezultatyvių perdavimų – naujas jo karjeros rekordas NBA.

D.Sabonis jau iki pertraukos surinko trigubą dviženklį, pelnęs 22 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.

Nuo 1997-1998 m. sezono, kai buvo pradėta skaičiuoti tokia statistika, per du kėlinius tai buvo pavykę padaryti tik Nikolai Jokičiui ir Russellui Westbrookui.

„Thunder“: Mosesas Brownas 16 (7 atk. kam.), Sviatoslavas Mychailiukas ir Tony Bradley (8 atk. kam.) po 13, Darius Bazley 10.

„Pacers“: Dougas McDermottas 31 (6/8 tritaškių), Domantas Sabonis 26 (8/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 19 atk. kam., 14 rez. perd.), Caris LeVertas 25, Oshae Brissettas 16 (13 atk. kam.), Aaronas Holiday 12.