25-ąjį gimtadienį D. Sabonis Vašingtone pažymėjo įspūdingu pasirodymu

Naktį iš pirmadienio į antradienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (30/34) ekipa įspūdingo rezultatyvumo rungtynėse 141:154 (31:36, 35:46, 36:40, 39:32) išvykoje nusileido „Washington Wizards“ (30/35).

D.Sabonis įmetė 32 taškus.<br>USAToday/Scanpis nuotr.

May 4, 2021, 6:39 AM, atnaujinta May 4, 2021, 6:40 AM

Savo 25-ąjį gimtadienį rungtynių dieną minėjęs 211 cm ūgio lietuvis dvikovoje pasižymėjo galingu žaidimu ir buvo per žingsnį nuo trigubo dviženklio.

D.Sabonis per 43 ant parketo praleistas minutes įmetė 32 taškus (13/19 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud. metim.), atkovojo 19 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Vienintelį kartą pirmaujančios komandos vaidmenyje „Parcers“ buvo tik pirmajame kėlinyje. Paskutinį kartą svečiai priekyje buvo dvikovos pradžioje, kai švieslentėje degė skaičiai – 7:5.

Aikštelės šeimininkams persvėrus rezultatą pirmaujančios ekipos svarstyklės pakrypo į vieną pusę.

Antrojo kėlinio pabaigoje dviženklė pranašumą susikrovusi „Wizards“ jį išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose įspūdingu trigubu dviženkliu pasižymėjo Russellas Westbrookas, kuris įmetė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud. metim.), atkovojo 21 kamuolį ir atliko atliko 24 rezultatyvius.

Šiuo metu „Pacers“ Rytų konferencijoje su 30 pergalių rikiuojasi devintoje pozicijoje, tuo tarpu tiek pat laimėjimų, tik viena nesėkme daugiau turinti „Wizards“ Rytuose užima dešimtąją vietą.

„Wizards“: Rui Hachimura 27, Bradley Bealas 26, Danielis Gaffordas 15, Russellas Westbrookas ir Davis Bertans po 14.

„Pacers“: Carisas LeVertas 33, Domantas Sabonis 32, Aaronas Holiday, Justinas Holiday ir T.J. McConnellas po 15.