„Juventus“ reguliarųjį sezoną baigė pergale prieš protestavusį „Cbet“

Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse svečiai iš Utenos iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate. Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“ krepšininkai rezultatu 108:94 (32:16, 22:29, 20:29, 34:20) įveikė Prienų „Cbet“ ekipą ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone.

Utenos<br>G.Šiupario nuotr.

May 7, 2021, 9:33 PM, atnaujinta May 7, 2021, 9:34 PM

Tarpusavio komandų serijoje, „Juventus“ laimėjo visus šio sezono susitikimus.

Mačas prasidėjo protesto akcija. Prieniškiai laimėjo pirmąjį ginčo kamuolį, bet atakos nerengė – jie 24 sekundes laikė kamuolį ir tada padėjo jį ant žemės Įdomu ir tai, kad dėl ginčo kamuolio nekovojo uteniškių vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas – vadinasi, abi ekipos žinojo ir derino šios akcijos klausimus.

Nors daugelis nesuprato, kodėl prasidėjo taip rungtynės krepsinis.net žiniomis, toks veiksmas – protestas prieš nemokamus atlyginimus. Kaip rašo portalas, žaidėjai nesulaukė pinigų nuo pat gruodžio mėnesio.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Utenos, kurie agresyvia gynyba išmušė „CBet“ iš vėžių ir jau pirmojo kėlinio viduryje turėjo 10 taškų persvarą (21:11). Tokiam „Juventus“ žaidimui prieniškiai neturėjo atsako ir jau po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 16 taškų persvara (32:16).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė Mindaugas Sušinskas, kuris per kėlinį pelnė 9 taškus ir sušvelnino „CBet“ atsilikimą iki 7 taškų (41:34). Vis tik „Juventus“ aikštės šeimininkų arčiau neprisileido ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai (54:45).

Antrąją rungtynių pusę ir vėl sėkmingiau pradėjo Utenos krepšininkai, kurie jau trečiojo kėlinio pradžioje susigrąžino prieš tai įgytą didžiausią rungtynių persvarą (63:47). Vis tik tada Prienų ekipa surengė įspūdingą spurtą 25:8 ir įsiveržė į priekį (71:72).

Paskutinysis rungtynių ketvirtis prasidėjo esant visiškai lygybei (74:74). Visą kėlinį komandoms kovojant taškas į tašką, paskutiniąsias rungtynių minutes sėkmingiau sužaidė „Juventus“, taip užsitikrindama 23-čiąją šio sezono pergalę (108:94).

Utenos ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Mindaugas Kupšas. Aukštaūgis pelnė 24 taškus ir surinko 32 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Žygimantas Skučas. Šio žaidėjo sąskaitoje 23 taškai.

Prienų komandoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Sušinskas, kuris pelnė 23 taškus.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 24 (9/10 dvitašk., 32 naud. bal.), Žygimantas Skučas 23 (29 naud. bal.), Bryantas Crawfordas 19 (6 rez. perd.), Ignas Vaitkus 18.

„Cbet“: Mindaugas Sušinskas 23 (26 naud. bal.), Emmanuelis Lecomte‘as (8 rez. perd.) ir Ignas Sargiūnas (10/10 baud. met.) po 21, Simas Jarumbauskas 10.