D. Sirvydis nuo suolo stebėjo J. Valančiūno dominavimą po krepšiu

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse susigrūmė du lietuviškų spalvų turintys klubai. Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (33/33) surėmė ietis su Deivido Sirvydžio „Detroit Pistons“ (20/47) ekipa.

J.Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dviženklį.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 7, 2021, 7:07 AM, atnaujinta May 7, 2021, 7:08 AM

Vis dėlto krepšininkams iš Lietuvos susitikti ant parketo nebuvo lemta – vienintelis žaidybinio laiko gavo tik J.Valančiūnas, tačiau net ir jo galingo žaidimo nepakako. Memfio klubas išvykoje 97:111 (32:31, 17:27, 21:20, 27:33) turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą.

29-reių 213 cm ūgio vidurio puolėjas surinko eilinį dvigubą dviženklį.

J.Valančiūnas per 32 ant parketo praleistas minutes įmetė 19 taškų (9/12 dvit., 1/2 baud. metim.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Iniciatyvą „Pistons“ perėmė antroje rungtynių dalyje – po ilgosios pertraukos nė karto nepirmavusi „Grizzlies“ Detroitą turėjo palikti nuleistomis galvomis.

Iki reguliariojo sezono pabaigos J.Valančiūno ekipai liko sužaisti šešerias rungtynes ir šiuo metu Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje ji rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Tuo tarpu „Pistons“ iki reguliariojo sezono pabaigos liko vos penkerios rungtynės, tačiau D.Sirvyžio klubas ir toliau lieka paskutinėje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje.

„Pistons“: Wayne'as Ellingtonas ir Cory Josephas po 18, Isaiah Stewartas 15, Sekou Doumbouya 14, Jahlilas Okaforas 13.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20, Jonas Valančiūnas 19, Jarenas Jacksonas 17, Johnas Koncharas 11.