Įspūdingą pasirodymą surengęs D. Sabonis – vienas pagrindinių „Pacers“ pergalės kalvių

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (31/35) ekipa grįžo į pergalių kelią. Indianos klubas savo aikštėje 133:126 (36:26, 36:32, 38:38, 23:30) įveikė „Atlanta Hawks“ (37/31) krepšininkus.

D.Sabonis įmetė 30 taškų.<br>USAToday/Scanpix nuotr.

May 7, 2021, 6:28 AM, atnaujinta May 7, 2021, 6:29 AM

Nugalėtojų gretose žibėjęs D.Sabonis krepšį atakavo praktiškai idealiai.

25-erių 211 cm ūgio lietuvis per 41 ant parketo praleistą minutę įmetė 30 taškų (9/11 dvit., 3/3 trit., 3/5 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkai pirmavo visos dvikovos metu. Vos kartą varžovams išsiveržti į priekį leidusi „Pacers“ kontroliavo žaidimą iki pat finalinės akistatos sirenos.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki minimumo – 121:122, tačiau Indianos ekipa atlaikė varžovų šturmą ir šventė 31-ąją pergalę šiame sezone.

Rezultatyviau už D.Sabonį mačo metu sužaidė tik jo komandos bičiulis Carisas LeVertas, kuris įmetė 31 tašką.

Iki reguliaraus sezono pabaigos „Pacers“ liko sužaisti šešerias rungtynes. Šiuo metu lietuvio atstovaujamas klubas rikiuojasi devintoje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės vietoje.

„Pacers“: Carisas LeVertas 31, Domantas Sabonis 30 (9/11 dvit., 3/3 trit.), T.J. McConnellas 19, Aaronas Holiday 15, Dougas McDermottas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 30, Bogdan Bogdanovičius 28, Johnas Collinsas 25, Danilo Gallinari 15, Clintas Capela 10.