Pau Gasolis įsibėgėja – „Barcelona“ tempė į pergalę

Eurolygoje ketvirtfinalyje triumfavęs Šarūno Jasikevičiaus vedamas „Barcelona“ klubas jau ketvirtadienį kovojo šalies čempionate ir iškovojo jau 29-ąją pergalę po 33 akistatų. Namie kovoje katalonai po sunkios akistatos 76:70 (18:17, 18:11, 21:20, 19:22) įveikė lietuvišką Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“. Šįkart Barselonos ekipai nepadėjo Brandonas Daviesas ir Cory Higginsas.

Pau Gasolis.<br>AFP/Scanpix.com  nuotr.

May 7, 2021, 12:25 AM

Trečiame kėlinyje svečiai tiesiog pradėjo lipti ant kulnų „Barcelona“ ir atsiliko vos 58:61, 60:62. Šeimininkai sugebėjo atitrūkti 68:62 ir pergalės nepaleido.

„Obradoiro CAB“ ekipa žaidė be Lauryno Biručio, o Laurynas Beliauskas per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

Veteranas Pau Gasolis žaidė beveik 15 minučių, per kuriuos pelnė net 12 taškų, pataikęs 4 dvitaškius iš 6 ir įmetęs visas keturias baudas.

Barselonos ekipai 14 taškų surinko Leo Westermannas, 12 – Pau Gasolis, po 11 – Alexas Abrinesas (3/4 trit., 6 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (9 atk. kam.), 10 – Leandro Bolmaro.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Stevenas Enochas (8 atk. kam.), 14 – Chrisas Čerapovičius, 11 – Jake’as Cohenas.