Vos keturis taškus per kėlinį praleidusi Šaro „Barcelona“ iškovojo įspūdingiausią sezono pergalę Sutriuškino daugiau nei pusšimčiu taškų

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (30/4) iškovojo įspūdingą pergalę.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo įspūdingą pergalę.<br>ZUMAPRESS/Scanpix nuotr.

May 9, 2021, 3:12 PM, atnaujinta May 9, 2021, 3:18 PM

Katalonai išvykoje 109:58 (21:21, 33:4, 23:22, 32:11) nepaliko vilčių Sevilijos „Real Betis“ (11/23) krepšininkams.

Nors dar pirmajame kėlinyje Šaro kariauna įgijo dviženklį pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo ištirpdyti turėtą deficitą ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 21:21.

Visus reikalus „Barcelona“ krepšininkai sutvarkė antrajame kėlinyje, per kurį praleido vos 4, o patys įmetė net 33 taškus.

Į ilgąją pertrauką svečiai išėjo ilsėtis pirmaudami 29 taškų pranašumu – 54:25.

Antroji dvikovos dalis liko tik formalumas, tačiau net ir po pertraukos Š.Jasikevičiaus auklėtiniai neketino sustoti ir dar labiau didino turimą persvarą.

Ketvirtąjį kėlinį 32:11 laimėjusi „Barcelona“ savo varžovus sutriuškino net 51 taško pranašumu – tai didžiausia Katalonijos klubo pergalė šiame sezone.

„Barcelona“ šiuo metu rikiuojasi antroje Ispanijos krepšinio čempionato vietoje.

„Real Betis“: Jerome'as Jordanas 16, Nickas Spiresas 9, T.J. Campbellas po 8.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 20, Victoras Claveras 14, Kyle'as Kuricius 12.