Triuškinančią persvarą vėjais paleidusi „Heat“ atlaikė „Celtics“ šturmą

Sekmadienį vakare Lietuvos laiku vykusiose NBA rungtynėse itin svarbią pergalę turnyrinės lentelės reikšme iškovojo „Miami Heat“ (37/31) ekipa.

Majamio klubas iškovojo svarbią pergalę.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 9, 2021, 11:02 PM, atnaujinta May 9, 2021, 11:04 PM

Floridos klubas išvykoje 130:124 (36:23, 43:30, 26:31, 25:40) įveikė „Bostono Celtics“ (35/33) krepšininkus.

Sėkmingai pirmoje rungtynių dalyje rungtyniavę svečiai vienu metu džiaugėsi net 25 taškų pranašumu, tačiau po ilgosios pertraukos deficitą pradėjęs mažinti Bostono klubas ėmė artėti prie savo varžovų.

Spurtavusi „Celtics“ įpusėjus ketvirtajam kėliniui sumažino savo atsilikimą vos iki 6 taškų – 107:113.

Vis dėlto „Heat“ pavyko atlaikyti aikštelės šeimininkų šturmą ir Eriko Spoelstros auklėtiniai pergalingai užbaigė rungtynes.

Nugalėtojus į priekį vedė Jymmy Butleris, kuris per 40 ant parketo praleistų minučių įmetė 26 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Po šios pergalės „Heat“ kiek ramiau gali pasijautė šeštoje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės pozicijoje. Tiesioginiai Majamio klubo oponentai „Celtics“ rikiuojasi greta – septintoje vietoje.

„Celtics“: Evanas Fournier 30, Jaysonas Tatumas 29, Kemba Walkeris 18, Marcusas Smartaas 16.

„Heat“: Jimmy Butleris 26, Duncanas Robinsonas 22, Bamas Adebayo 20, Trevoras Ariza 19.