L. Dončičiaus smūgis varžovui į tarpukojį neliko nepastebėtas – slovėną išvarė iš aikštės

Net ir kovos įkarštyje to daryti negalima – „Dallas Mavericks“ (40/28) žvaigždė slovėnas Luka Dončičius trečiame kėlinyje bekovodamas su Collinu Sextonu ranka jam smūgiavo į tarpukojį ir už šį poelgį buvo išvarytas iš aikštės. Tačiau tai nesutrukdė „Mavericks“ sekmadienį įveikti „Cleveland Cavaliers“ (21/47) žaidėjus 124:97 (39:30, 25:23, 34:19, 26:25).

Už smūgį Luka Dončičius išvarytas iš aikštės.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

May 10, 2021, 8:11 AM, atnaujinta May 10, 2021, 8:17 AM

Prasidėjus trečiam kėliniui L.Dončičius gavo antrąją techninę pražangą ir privalėjo palikti aikštę.

Teisėjai užfiksavo „agresyvų smūgį“ – taip pakomentavo situaciją teisėjas Davidas Guthrie. Incidentas tarp dviejų žaidėjų įvyko grumiantis po krepšiu.

L.Dončičius negalėjo pradžioje patikėti, kad jis yrašalinamas iš aikštės, nes manė, kad neįvyko nieko neteisėto.

„Žinojau, kad įsiaudrinęs trenkiau jam, bet tikrai nežinojau, kur pataikiau. Pasižiūrėjau vaizdo įrašo pakartojimą ir pamačiau, kad ranka smogė varžovui žemiau juosmens, – kalbėjo L. Dončičius. – Tai tikrai nebuvo specialiai. Taip dažnai nutinka per rungtynes, kai kovoji dėl geresnės vietos po krepšiu.

Smūgį gavęs C. Sextonas kalbėjo, kad nesijautė blogai: „Kai kažkas mėgina tave pastumti aikštėje, paprastai atsakai tuo pačiu. Taigi, viskas gerai“.

Slovėnas šį sezoną jau surinko 15 techninių pražangų ir dar viena reikš, kad krepšininkas privalės praleisti vienerias rungtynes. L. Dončičius rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 15 taškų.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 24 (5/14 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud., 7 rez. perd.), Mfiondu Kabengele 14, Brodrickas Thomasas 13, Isaacas Okoro 12, Damyeanas Dotsonas 10.

„Mavericks“: Timas Hardaway 25 (7/11 trit.), Joshas Richardsonas 20 (9/11 dvit.), Luka Dončičius 15 (5/9 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 13, Dwightas Powellas 12.