LKL akistatoje Prienuose be ugnelės žaidęs „CBet“ nepasipriešino „Žalgirio“ galybei

LKL čempionato rungtynėse pirmadienį Prienuose „CBet“ (14/22) krepšininkai neatsilaikė prieš reguliariojo sezono laimėtoją Kauno „Žalgirio“ (33/3) ekipą ir pralaimėjo 81:101 (17:33, 24:27, 23:23, 17:18).

„CBet“ ir „Žalgiris“ sprendžia skirtingas užduotis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

May 10, 2021, 5:58 PM, atnaujinta May 10, 2021, 10:00 PM

Prienuose svečiai iš Kauno iškovojo 33-iąją pergalę, dėl kurios abejonių neliko jau po pirmojo kėlinio.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį taškų pranašumą (20:9), o po kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų (33:17).

Antrajame rungtynių ketvirtyje Prienų ekipos problemos gynyboje nesibaigė ir „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (41:21).

Kėlinio pabaigoje „CBet“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 12 taškų (49:37), tačiau tikslūs Mariaus Grigonio ir Karolio Lukošiūno tolimi metimai leido kauniečiams pirmąją rungtynių dalį baigti pirmaujant 19 taškų persvara (60:41).

Po pertraukos skirtumas jokios intrigos neatsirado, o skirtumas nuolat laikėsi apie 20 taškų.

Kauno ekipoje rezultatyviausias buvo Marius Grigonis – gynėjas pakartojo savo šio sezono rezultatyvumo rekordą ir pelnė 26 taškus neprametęs nei vieno metimo iš žaidimo.

Jam puikiai talkino Artūras Milaknis, kuris pridėjo 17 taškų.

„CBet“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Martynas Pacevičius, pelnęs 15 taškų.

Rungtynių statistika

„CBet“: Martynas Pacevičius (7 atk. kam.) 15, Emmanuelis Lecomte'as (8 rez. perd.) 14, Mindaugas Sušinskas 13, Einaras Tubutis (6 atk. kam.) 11.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (5/5 dvit., 5/5 trit.) 26, Artūras Milaknis 17, Nigelas Hayesas 10.

Penktąją vietą užsitikrinę prieniškiai turi bėdų dėl algų mokėjimo – per praėjusias rungtynes net surengė protesto akciją, kai nerengė pirmosios atakos.

Jau trečiadienį jų laukia pirmosios ketvirtfinalio rungtynės su 4-ąją vietą užėmusia ekipa.