Domantas Sabonis patyrė traumą: nebegalėjo tęsti rungtynių

„Indiana Pacers“ (33/37) lietuvis Domantas Sabonis ketvirtadienį NBA rungtynėse su „Milwaukee Bucks“ (45/25) patyrė traumą, dėl kurios mačą baigė anksčiau laiko. Be lietuvio likusi „Pacers“ ekipa namuose 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33) pralaimėjo „Bucks'.

Domantas Sabonis.<br> Twitter stop kadras.

May 14, 2021, 6:46 AM, atnaujinta May 14, 2021, 8:34 AM

D.Sabonis traumą patyrė trečiojo kėlinio metu, kuomet į jį atsitrenkė varžovas Brooksas Lopezas. Po kontakto lietuvis susigriebė už kojos ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Kol kas nėra aišku, koks traumos rimtumas. Teigiama, kad krepšininkui bus atlikti tyrimai.

Iki traumos D.Sabonis aikštėje spėjo praleisti 26 minutės, per jas surinko 10 taškų (5/19 met.), atlikti 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovoti 6 kamuolius.

Vis dėlto lietuvio traumą išmušė „Pacers“ iš vėžių, kurie nesugebėjo pavyti varžovų, tad patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė graikas Giannis Antetokounmpo, kuris pelnė 40 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Justinas Holiday 26, T.J. McConnellis 23, Oshae Brissettas, Dougas McDermottas po 19, JaKarras Sampsonas 14.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40, Khrisas Middletonas 22, Brookas Lopezas 21, Jrue Holiday 20, Bobby Portisas 12.

Visi rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Los Angeles Clippers“ 90:113 (23:31, 24:13, 30:40, 13:29);

„Indiana Pacers“ – „Milwaukee Bucks“ 133:142 (38:39, 28:30, 30:40, 37:33);

„Atlanta Hawks“ – „Orlando Magic“ 116:93 (29:16, 32:25, 32:30, 23:22);

„Miami Heat“ – „Philadelphia 76ers“ 106:94 (38:22, 22:19, 29:26, 17:27);

„New York Knicks“ – „San Antonio Spurs“ 102:98 (20:18, 26:25, 27:34, 29:21);

„Chicago Bulls“ – „Toronto Raptors“ 114:102 (30:27, 36:20, 22:29, 26:26);

„Memphis Grizzlies“ – „Sacramento Kings“ 116:110 (36:32, 23:28, 30:23, 27:27);

„Minnesota Timberwolves“ – „Denver Nuggets“ 103:114 (26:35, 26:28, 37:29, 14:22);

„Phoenix Suns“ – „Portland Trail Blazers“ 118:117 (26:26, 26:27, 33:24, 33:40).