I. Brazdeikis prieš buvusią komandą sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, bet turėjo pripažinti pralaimėjimą

Lietuvis Ignas Brazdeikis naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA lygoje sužaidė rezultatyviausia karjeros rungtynes, tačiau jo atstovaujama „Orlando Magic“ (21/50) išvykoje nusileido „Philadelphia 76ers“ (47/23) – 97:122 (24:27, 19:39, 26:30, 28:26).

I.Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 6:19 AM, atnaujinta May 15, 2021, 7:37 AM

22-ejų lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvių perdavimą, blokavo 2 metimus bei po kartą prasižengė ir suklydo.

Iki tol I.Brazdeikis NBA lygoje daugiausiai per vienerias rungtynes buvo pelnęs 16 taškų.

Tiesa, lietuvio atstovaujama „Magic“ susitikime atsilikinėjo beveik visą laiką. Vienintelį kartą jiems pavyko išsiveržti pirmajame kėlinyje po taiklaus to paties „Iggy“ Brazdeikio metimo (22:20). Tačiau nuo antrojo kėlinio Filadelfijos ekipa aikštelėje dominavo ir sutriuškino svečius 122:97.

Tai buvo prieš paskutinės abiejų komandų reguliariojo sezono rungtynės, kuriose pergalę pasiekusi „76ers“ užsitikrino pirmąją vietą rytų konferencijoje. Paskutinįjį reguliaraus sezono mačą ekipos taip pat žais tarpusavyje – naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Magic“: Ignas Brazdeikis 21, R.J. Hamptonas ir Chassonas Randle'as (11 atk. kam.) po 12, Mo Bamba ir Cole'as Anthony po 11.

„76ers“: Sethas Curry 20, Shake'as Miltonas 15, Joelis Embiidas (11 atk. kam.) ir Benas Simmonsas (9 rez. perd.) po 13, Isaiah Joe 11.