Minučių aikštelėje nešvaistęs D. Sirvydis sužaidė karjeros rungtynes

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse lietuvis sužaidė produktyviausias karjeros rungtynes, bet jo atstovaujama „Detroit Pistons“ (20/51) namie 91:104 (29:25, 28:28, 30:21, 17:17) nepasipriešino „Denver Nuggets“ (47/24) komandai.

D.Sirvydis sužaidė karjeros rungtynes.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 7:00 AM, atnaujinta May 15, 2021, 10:46 AM

20-metis lietuvis ant parketo praleido 19 min. ir jų nešvaistė – surinko 16 taškų (2/4 dvit., 4/7 trit.) atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

Iki šio mačo D.Sirvydis daugiausiai buvo pelnęs 8 taškus.

Paskutinėje Rytų konferencijos vietoje besirikiuojanti „Pistons“ svečiams iš Denverio priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova (29:25), o antrąjį ekipos sužaidė lygiosiomis (28:28). Tačiau trečiajame kėlinyje trigubą dublį surinkusio serbo Nikola Jokičiaus vedami „Nuggets“ spurtavo ir daugiau svečių ekipos vilčių nesuteikė.

„Pistons“: Hamidou Diallo 18 (12 atk. kam.), Tyleris Cookas 17, Devidas Sirvydis 16, Saddiqas Bey 14, Jahillas Okaforas 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (15 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Markusas Howardas po 20, Monte Morrisas 15, Vlatko Cancaras 11.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.