NBA: sugrįžęs L. Jamesas padėjo įveikti D. Sabonio ekipą ir kartu vėl žaidę „Nets“ lyderiai

Šeštadienio vakarą NBA lygoje „Brooklyn Nets“ (47:24) namie 105:91 (28:29, 33:22, 18:20, 26:20) susitvarkė su „Chicago Bulls“ (30:41) ekipa.

L.Jamesas.<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2021-05-15 23:18, atnaujinta 2021-05-15 23:21

„Nets“ tai buvo tik 8-osios rungtynės, kai visos komandos žvaigždės – Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir Jamesas Hardenas rungtyniavo kartu.

Rezultatyviausiai Bruklino gretose žaidė Kyrie Irvingas, kuris per 30 min. pelnė 22 taškus (3/11 dvit., 1/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo du kamuolius ir po sykį perėmė kamuolį, išrašė bloką ir prasižengė.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Jie susitikimą pradėjo pirmaudami net 12:0. Visgi taškus pradėjo rinkti „Nets“ lyderiai ir iki kėlinio pabaigos liko tik minimalus deficitas (28:29).

Iki pat antrojo kėlinio pabaigos vyko atkakli kova, tačiau Taškus pelnė K.Durantas ir K.Irvingas, dėjimu ataką užbaigė N.Claxtonas ir iki didžiosiose pertraukos šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą (61:51).

Antrojoje rungtynių pusėje „Bulls“ šansų sugrįžti nebeturėjo, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje surengė dar vieną spurtą ir šventė užtikrintą pergalę.

„Nets“: Kyrie Irvingas 22, Jeffas Greenas 19, Bruce'as Brownas 16 (12 atk. kam.), Kevinas Durantas 12 (9 atk. kam.), Nicolas Claxtonas 10.

„Bulls“: Patrickas Williamsas 24, Thaddeusas Youngas 19 (13 atk. kam.), Lauri Markkanenas 14, Nikola Vucevičius 10 (11 atk. kam.), Garrettas Temple'as 8.

Kitose rungtynėse LeBrono Jameso sugrįžimu pažymėtose rungtynėse „Los Angeles Lakers“ (40:30) išvykoje 121:115 (36:28, 28:28, 32:32, 26:27) įveikė „Indian Pacers“ (33:37) ekipą.

„Pacers“ šiame susitikime dėl šlaunies traumos negalėjo padėti beveik visi komandos lyderiai tarp kurių ir lietuvis Domantas Sabonis.

Rezultatyviausiu mačo krepšininku buvo „Lakers“ aukštaūgis Anthony Davisas per 36 minutes surinkęs 28 taškus (8/14 dvit., 1/4 trit., 9/10 baud.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius ir po sykį prasižengęs ir suklydęs.

Šiose rungtynėse ant parketo vėl sugrįžo po čiurnos traumos atsigaunantis L.Jamesas. Jis per 28 min. pelnė 24 taškus (10/18 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimu, 4 kartus suklydo ir sykius prasižengė.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai negalėjo sustabdyti aikštelėje siautusio A.Daviso, kuris per pirmąsias 12 min. surinko 17 taškų ir išvedė savo ekipą į priekį 36:28.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose vyko atkakli kova, bet „Lakers“ išlaikė per pirmąjį kėlinį susikurtą pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje Indianapolio komanda turėjo šansą visiškai perlaužti rungtynes. Po taiklaus Cariso LeVerto dvitaškio jiems pavyko priartėti iki trijų taškų (111:108), tačiau tada 7 taškus iš eilės pelnė L.Jamesas (118:113) ir svečiai galiausiai uždarė rungtynes.

Likus vos vienerioms reguliariojo sezono rungtynėse „Lakers“ su „Portland Trail Blazers“ dalijasi šeštąją vietą Vakarų konferencijoje. Šeštąją vietą pasiekusi ekipa išvengtų įkrintamųjų, kurių metu tektų papildomai kovoti dėl vieto atkrintamosiose.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 24 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Dennisas Shroderis 14, Kentaviousas Caldwell-Pope'as 13, Andre Dummondas (15 atk. kam.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 11.

„Pacers“: Carisas LeVertas 28 (12 rez. perd.), JaKarras Sampsonas 20, Dougas McDermottas 17, Justinas Holiday 12, Goga Bitadze 10 (4 blk.).