Galingas D. Sabonio dvigubas dviženklis padėjo „Pacers“ pasiekti namų pranašumą kitame etape Kitame etape susitiks su L.Ballo ekipa

Sekmadienio vakarą paskutinėse NBA reguliarioje sezono rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (34/38) ekipa 125:113 (31:30, 37:25, 26:28, 31:30) susitvarkė su „Toronoto Raptors“ (27/45) komanda.

D.Sabonis.<br>USA Today/Scanpix nuotr.

May 16, 2021, 10:30 PM, atnaujinta May 16, 2021, 10:42 PM

Lietuvis per 39 minutes surinko galiną dvigubą dviženklį. 211 cm ūgio puolėjas pelnė 25 taškus (11/16 dvit., 1/2 trit.) atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet 6 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Traumų išretinta „Raptors“ rungtynėse galėjo verstis tik 6 žaidėjais.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. „Pacers“ gretose tritaškį pataikė Oshae Brissettas, vėliau kartu su D.Saboniu dar atliko po dėjimą ir Indianapolio komanda išsiveržė dviženkliu skirtumu 60:50.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, o dar vienas O.Brissetto tritaškis padidino persvarą iki 18 taškų (94:76).

Visgi ketvirtajame kėlinyje Kanados komanda dar bandė sugrįžti į rungtynes. Stanley Johnsonas sumetė baudas ir deficitą nurėžė iki vienaženklio – (101:110). Galiausiai 12 taškų per kėlinį surinkusio D.Sabonio vedami „Pacers“ varžovų nebeprisileido ir šventė pergalę.

„Pacers“ po šio pergalės garantavo sau devintą vietą Rytų konferencijoje ir namų aikštės pranašumą pirmose įkrintamųjų rungtynėse su „Charlotte Hornets“, kuri paskutinėse rungtynėse pralaimėjo „Washington Wizards“.

„Pacers“: Oshae Brissettas 31 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 25 (16 atk. kam.), Dougas McDermottas 20, Carisas LeVertas ir Kelanas Martinas po 13, T.J. McConnellas 12 (17 rez. perd.)

„Raptors“: Malachi Flynnas 27, Stanley Johnsonas 24, DeAndre Bembry 23, Khemas Birchas 18 (14 atk. kam.), Aronas Baynesas 14 (10 atk. kam.), Freddie Gillespie 7 (10 atk. kam.).