I. Brazdeikis su NBA čempionatu atsisveikino dviem asmeniniais rekordais

Su dar viena nesėkme šio sezono NBA turnyrą užbaigė „Orlando Magic“ (21/51) ekipa, kuriai pastaruosius šešis mačus atstovavo Lietuvos pilietybę gavęs Ignas Brazdeikis. „Magic“ išvykoje 117:128 (26:32, 39:28, 25:39, 27:29) nusileido „Philadelphia 76ers“ (49/23) klubui, o lietuvišką pasą turėsiantis krepšininkas pasiekė savo du asmeninius rekordus.

Ignas Brazdeikis sezoną baigė „Orlando Magic“.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-05-17 07:36, atnaujinta 2021-05-17 07:38

Filadelfijos krepšininkai trečiame kėlinyje pasivijo pabėgusius svečius, perėmė iniciatyvą esant rezultatui 83:82 ir pergalingai užbaigė itin sėkmingą reguliarųjį sezoną.

Ignas Brazdeikis prieš klubą, į kurį jis persikėlė po mainų su „New York Knicks“, žaidė ilgai ir naudingai – per 34 minutės įmetė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atsikovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai – tai naujieji lietuvio karjeros rekordai NBA. Orlande krepšininkas buvo pelnęs 16 taškų.

I.Brazdeikis su „Magic“ turėjo dešimties dienų sutartį, tačiau klubas po trijų akistatų pratęsė ją iki sezono pabaigos ir lietuvis sužaidė dar trejas akistatas.

Nežinia, ar komanda norės šį žaidėją matyti savo gretose kitame sezone.

Iš pirmosios vietos atkrintamosios akistatose startuosianti „76ers“ tai darys pirmą kartą nuo 2001-ųjų, kai komandą dar vedė Allenas Iversonas.

Filadelfijos varžove gali tapti ir Domanto Sabonio „Indiana Pacers“, jei laimės įkrintamųjų kovų turnyre ir užimtų aštuntosios konferencijos ekipos poziciją atkrintamosiose dvikovose.

Tuo tarpu Orlandas Rytuose finišavo keturioliktas – tai buvo trečias prasčiausias rezultatas visoje lygoje.

„Magic“: Cole‘as Anthony 37 (8 atk. kam., 3/9 tritaškių), Donta Hallas (10 atk. kam.) ir Moritzas Wagneris po 14, Chassonas Randle‘as 11, Mohamedas Bamba (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Dwayne‘as Baconas (7 atk. kam.) ir Ignas Brazdeikis (8 atk. kam.) po 9.

„76ers“: Tyrese‘as Maxey30 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulas Reedas (12 atk. kam.) ir Isaiah Joe (4/10 tritaškių) po 17, Shake‘as Miltonas 15 (9 rez. perd.), George‘as Hillas 14 (3/4 tritaškių), Rayjonas Tuckeris 10.