Kapitonu buvęs M. Kuzminskas VTB pusfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu po pratęsimo

Jau mačo pradžioje „Uniks“ nokautavo šeimininkus galingu startu – pirmavo 23:8 ir po dešimties minučių buvo priekyje 29:16.

Mindaugas Kuzminskas<br>lokobasket.com nuotr.

2021-05-18 22:04

Nesikeitė mačo vaizdas ir antrame bei trečiame kėliniuose, o prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą „Uniks“ buvo priekyje 69:54.

Kapitono pareigas ėjęs M.Kuzminskas bandė tempti į priekį komandą, tačiau jam pačiam ne itin krito tritaškiai – prametė visus tris metimus, o pelnė per 30 minučių kovos 10 taškų.

Kai jau atrodė, kad „Lokomotiv“ neturi jokių šansų, ekipa laimėjo atkarpą 14:0 ir likus 14 sek. Reggie Lynchas išlygino rezultatą 79:79.

Tačiau per pratęsimą ir vėl pramiegojo varžovų spurtą ir beviltiškai pralaimėjo penkias minutes 8:19.

M.Kuzminskas per 41 minutę pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, blokavo metimą bei surinko 22 naudingumo balus.

M.Kalnietis prieš rungtynes atsiėmė reguliariojo VTB sezono geriausio žaidėjo trofėjų.

Lokomotiv“: Kevinas Hervey 24 (4 atk. kam., 1/7 tritaškių), Mindaugas Kuzminskas 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Cummingsas 13, Sergejus Dolininas 8.

„Uniks“: Johnas Brownas (13 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jamaras Smithas (5 rez. perd.) po 19, Okaro White‘as 17 (4/8 tritaškių), Isaiah Canaanas 12 (2/8 tritaškių), Pavelas Antipovas 15, Nate‘as Woltersas 10 (5 rez. perd.).

Kitame lygos pusfinalyje Maskvos CSKA pirmauja 1:0 prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.