„Zenit“ po dviejų pratęsimų VTB lygoje kirto CSKA

VTB Jungtinės lygos pusfinalyje lygybė – Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas sugebėjo po 50 minučių kovos kirsti atgal Maskvos CSKA ekipai. Xavi Pascualio auklėtiniai trečiadienį namie po dviejų pratęsimų 107:104 (15:18, 16:21, 20:20, 24:16, 12:12, 20:17) palaužė Maskvos CSKA klubą ir serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino 1:1.

Kevinas Pangosas.<br>SIPA/Scanpix nuotr.
Kevinas Pangosas.<br>G.Bitvisnko nuotr.

May 19, 2021, 11:08 PM

Ekipos baigiantis mačui ėjo šalia ir prieš lemiamą ketvirtojo kėlinio ataką Sankt Peterburgo krepšininkai pirmavo 75:72, tačiau Tornike Šengelija tritaškiu išlygino rezultatą ir ekipos žaidė pratęsimą.

Billy Baronas likus žaisti 15 sekundžių išprovokavo pražangą mesdamas iš toli ir išlygino rezultatą – 87:87. Ir vėl teko žaisti dar vieną pratęsimą.

Antrajame pratęsime „Zenit“ spurtavo 8:0, bet CSKA gelbėjo Johannesas Voigtmannas, po kurio metimų skirtumas sumenko iki 99:102. Tačiau Kevinas Pangosas ir vėl truktelėjo savo ekipą iki 106:102.

K.Pangosas per 41 minutę pelnęs 27 taškus (7/12 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Sankt Peterburgo klube žaidžiantis Artūras Gudaitis dėl traumos šį mačą praleido.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 27 (9 rez. perd.), Billy Baronas 20 (4/10 tritaškių), Alexas Poythressas 15 (8 atk. kam.), Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Tarickas Blackas (5 atk. kam.) po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 28 (6 atk. kam., 3/10 tritaškių), Tornike Shengelia 27 (6 atk. kam., 4/5 tritaškių), Danielis Hackettas 17, Michaelas Ericas 11, Darrunas Hilliardas 10.