Šaro „Barcelona“ lietuviškąją „Baskonia“ pamokė jau šeštąjį kartą iš eilės – į pergalę vedė netikėtas lyderis

Trečiadienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse ietis surėmė dvi lietuviškos ekipos.

Š.Jasikevičius.<br>ZUMAPRESS/Scanpix nuotr.

2021-05-20 06:53

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (31/4) savo aikštėje priėmė Vitorijos „Baskonia“ (23/12) krepšininkus. Katalonai šventė pergalę 87:74 (21:21, 20:18, 24:19, 22:16). Tai buvo jau šeštoji baskų nesėkmė iš eilės prieš Šaro treniruojamą komandą.

Svečių gretose R.Giedraitis per 30 ant parketo praleistų minučių įmetė 14 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud. metim.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu T.Sedekerskis per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/2 dvit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“ į priekį vedė rezultatyviausiai komandoje sužaidęs Leandro Bolmaro. Jaunasis 20 metų katalonų talentas per 26 minutes įmetė 18 taškų (2/6 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 18, Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11, Pau Gasolis 8.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12.