Trigubą dviženklį surinkęs D. Sabonis neišgelbėjo – „Pacers“ NBA sezonas baigtas

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį paaiškėjo paskutinioji Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų dalyvė. Savo šansu nepasinaudojusi Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ ekipa išvykoje 115:142 (29:30, 23:36, 31:48, 32:28) nusileido „Washington Wizards“ krepšininkams, kurie į NBA atkrintamąsias pateko užimdami aštuntąją vietą Rytų konferencijoje.

D.Sabonis.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-05-21 06:40, atnaujinta 2021-05-21 06:41

Indianos klubo neišgelbėjo ir galingas D.Sabonio pasirodymas.

25-erių 211 cm ūgio krepšininkas iš Lietuvos per 32 ant parketo praleistas minutes įmetė 19 taškų (7/13 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud. metim.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir aikštę paliko dėl šešių asmeninių pražangų.

„Pacers“ varžovus į priekį paleido antrajame kėlinyje, kurio metu Vašingtono klubas susikrovė dviženklį pranašumą ir jį išsaugojo iki pat akistatos pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė Bradley Bealas, kuris įmetė 25 taškus (5/10 dvit., 4/7 trit.).

Sezoną pabaigęs D.Sabonis šiais metais vidutiniškai per rungtynes įmesdavo po 20,2 taško atkovodavo po 12,1 kamuolio ir atlikdavo po 6,8 rezultatyvaus perdavimo. Tai buvo geriausias sezonas krepšininko karjeroje.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Russellas Westbrookas ir Rui Hachimura po 18, Danielis Gaffordas 15, Raulis Neto 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Domantas Sabonis 19, Dougas McDermottas ir Kelanas Martinas po 13.