M. Kuzminskas ir M. Kalnietis grįžta į Lietuvą – sezonas jiems baigtas

Lietuvių Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko sezonas baigtas ir krepšininkai sugrįžta namo. Sekmadienį VTB Jungtinės lygos trečiose pusfinalio rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ iššvaistė persvarą, krito išvykoje nuo Kazanės „Uniks“ 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) ir pralaimėjo seriją iki 0:3. Dėl trečiosios vietos lygoje nekovojama. Kitame pusfinalyje varžosi Maskvos VSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

Mindaugas Kuzminskas<br>lokobasket.com nuotr.

May 23, 2021, 7:29 PM, atnaujinta May 23, 2021, 9:02 PM

Svečiai dar pirmojo kėlinio viduryje susikrovė dviženklę persvarą 15:4, antrame kėlinyje pirmavo 44:31. Po didžiosios pertraukos viskas pasikeitė, „Uniks“ pradėjo vytis ir galiausiai išsiveržė į priekį 73:70. Per likusias tris atakas „Lokomotiv“ nesugebėjo pataikyti ir pralaimėjo.

M.Kalnietis dėl čiurnos traumos nežaidė.

M.Kuzminskas per 36 minutes surinko 13 taškų (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 3 ir prarado kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

„Uniks“: Johnas Brownas 14 (9 atk. kam.), Isaiah Canaanas 12 (2/9 tritaškių), Okaro White‘as (10 atk. kam., 1/5 tritaškių) ir Jordanas Theodore‘as po 11.

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Grigorijus Motovilovas 14, Mindaugas Kuzminskas 13.

„Nauja diena“: įvykiai Sakartvele – nauja kova tarp Rusijos ir Vakarų?