Žaidėjo išvarymu pažymėtose rungtynėse „Suns“ pamokė NBA čempionus ir karalių L. Jamesą

Vėlyvą sekmadienio vakarą Lietuvos laiku vykusiose NBA Vakarų konferencijos pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse titulą ginanti „Los Angeles Lakers“ ekipa aštuntfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu.

L.Jamesas.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 24, 2021, 7:14 AM, atnaujinta May 24, 2021, 7:39 AM

Los Andželo klubas svečiuose 90:99 (32:25, 20:21, 23:28, 22:18) nusileido „Phoenix Suns“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka – 0:1.

Dvikovoje nebuvo išvengta ir konfliktinių situacijų.

Ketvirtojo kėlinio metu „Lakers“ žaidėjas Alexas Caruso po švilpuko bandė atimti kamuolį iš Camerono Payne'o, tačiau pastarasis šį jam sviedė į kojas.

Išvydęs šį vaizdą Montrezlas Harrellas pastūmė „Suns“ žaidėją, o jau netrukus aplink „peštukus“ išsirikiavo kiti jų komandų draugai, tačiau konfliktą numalšino žaibiškai aistras atvėsinę apsaugininkai.

Už šį epizodą C.Payne'as buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis ir priverstinai turėjo palikti rungtynes.

Tuo tarpu M.Harrellas bei A.Caruso sulaukė po dvigubai švelnesnės nuobaudos.

Nugalėtojų ekipoje nerimą kelianti situacija įvyko antrajame kėlinyje, kuriame traumą patyrė vienas iš komandos lyderių Chrisas Paulas. Vis dėlto gynėjas po kurio laiko grįžo ant parketo.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Devinas Bookeris, kuris įmetė 34 taškus.

„Lakers“ komandoje rezultatyviausias buvo LeBronas Jamesas, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Antrosios serijos rungtynės vyks naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Suns“: Devinas Bookeris 34, Deandre Aytonas 21, Mikalas Bridgesas ir Cameronas Johnsonas po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 18, Dennisas Schroderis 14, Anthony Davisas 13, Andre Drummondas ir Montrezlas Harrellas po 12.