N. Jokičius neužgožė D. Lillardo, bet „Nuggets“ užtemdė „Blazers“ ekipą

NBA atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse naktį iš pirmadienio į antradienį „Denver Nuggets“ krepšininkai namuose 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) įveikė „Portland Trail Blazers“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:1.

D.Lillardas pelnė 42  taškus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 25, 2021, 8:09 AM, atnaujinta May 25, 2021, 9:09 AM

Abi komandos turėjo ryškų lyderį, tačiau Denverio herojus serbas Nikola Jokičius sulaukė didesnės komandos draugų paramos.

N.Jokičius per 31 min. surinko 38 taškus (13/16 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“ vedlys Damianas Lillardas per 42 min. surinko 42 taškus (2/8 dvitaškių, 9/16 tritaškių, 11/13 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Net 32 taškus jis pelnė iki pertraukos.

„Nuggets“ po dviejų kėlinių pirmavo 73:61, o trečiajame skirtumas pasiekė 20 taškų – 99:79.

Per paskutinį ketvirtį „Nuggets“ neleido svečiams priartėti mažiau kaip iki 11 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (13/16 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris 18, Paulas Millsapas 15 (7 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13.

„Blazers“: Damianas Lillardas 42 (2/8 dvitaškių, 9/16 tritaškių, 11/13 baudų, 10 rez. perd.), C.J.McCollumas 21 (7/9 dvitaškių), Normanas Powellas 15.