K. Duranto į priekį vedama „Nets“ visus reikalus sutvarkė dar iki ilgosios pertraukos

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA atkrintamųjų etapo rungtynėse „Brooklyn Nets“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Bruklino klubas namuose 130:108 (40:26, 31:21, 38:35, 21:26) susitvarkė su „Boston Celtics“ krepšininkais.

K.Durantas (su kamuoliu) atvedė savo komandą į pergalę.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-05-26 07:07, atnaujinta 2021-05-26 08:24

Šiuo metu serijoje iki keturių pergalių Steve'o Nasho auklėtiniai pirmauja – 2:0.

Tolti nuo savo varžovų aikštelės šeimininkai pradėjo dar pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė dviženklį pranašumą.

Vaizdas nesikeitė ir antrajame ketvirtyje – „Nets“ ir toliau išlaikė aukštą pavarą ir įpusėjus kėliniui jau buvo susikrovę 26 taškų persvarą – 58:32.

Priartėti prie savo varžovų svečiams nepavyko ir antroje rungtynių dalyje – trečiojo kėlinio metu Bruklino ekipos pranašumas išaugo iki rekordinių atžymų – 94:61.

Tik formalumu likusiame ketvirtajame kėlinyje S.Nasho kariauna didesnę nei 20 taškų persvarą išlaikė iki pat akistatos pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė Kevinas Durantas, įmetė 26 taškus (6/10 dvit., 2/2 trit., 8/8 baud. metim.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trečiosios serijos rungtynės Bostone bus žaidžiamos naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Nets“: Kevinas Durantas 26, Joe Harris 25, Jamesas Hardenas 20, Kyrie Irvingas 15, Blake'as Griffinas 11.

„Celtics“: Marcusas Smartas 19, Kemba Walkeris 17, Evanas Fournier 16, Tristanas Thompsonas 15.